Trwa ładowanie...
26-07-2010 10:32

Wiemy co robisz po seksie! - wyniki ankiety

Wiemy co robisz po seksie! - wyniki ankietyŹródło: jupiiterimages
d475bq9

Oddaliście łącznie ponad 70 000 głosów - ale nawet tak duża liczba oddanych głosów nie pozwoliła nam wyłonić tego jedynego, najczęstszego zachowania po seksie. Do końca trwał bój między dwoma opcjami...

No i mamy remis! Okazało się, że mężczyźni nie są w tej kwestii jednomyślni i preferują raczej różnorodne zachowania "tuż po". Mimo, że większość z nas naśmiewa się ze stereotypów jakie krążą na temat męskiego zachowania po seksie okazuje się, że większość z nich to... prawda - faceci najczęściej po seksie... oddają się rozmowie z partnerką lub po prostu kładą się spać.

Konwersacja "tuż po" niewątpliwie jest dobrą ideą na dalsze spędzanie czasu razem. Po intymnych zbliżeniach każde słowo brzmi inaczej niż zwykle. Uważamy, że rozmowa otoczona aurą intymności może w dużym stopniu przyczynić się do pogłębienia relacji między partnerami - to przekonanie podziela aż 21% mężczyzn.

d475bq9

Z drugiej strony, czasem nie potrzeba słów by wyrazić swoje uczucia po udanym seksie. Z doświadczenia wiemy, że nic tak nie uszczęśliwia partnerki wyczerpanej seksualnym huraganem jak spokojny i relaksujący sen w silnych męskich ramionach - sen uzyskał identyczną ilość 21% głosów.

14% mężczyzn zadeklarowało, że tuż po seksie bierze prysznic. Zachęcamy do nie zamykania się samemu w łazience, a przeniesienia zabawy z sypialni pod prysznic. Nie ma chyba nic bardziej seksownego niż krople wody spływające po jeszcze rozpalonym kobiecym ciele...

Kolejne miejsce potwierdziło magiczną i legendarną już aurę papierosa "tuż po" - 13% mężczyzn pali po seksie, następne 10% - idzie do domu (jakkolwiek byśmy tego nie rozumieli), a rozmyślaniem zajmuję się 6% facetów.

Wyniki ukazały jak bardzo my, faceci różnimy się co do rodzaju spędzania czasu tuż po chwilach seksualnego uniesienia. Z naszej strony nie zalecamy Wam automatyzowania nawyków zarówno tych przed, w trakcie jak i tych po, przypominając równocześnie, że monotonia nigdy nie służyła namiętności...

Macie pomysły na to co jeszcze można jeszcze robić po seksie? O czym rozmawiacie po?, śpicie w objęciach czy odwracacie się na bok?, a może robicie coś zupełnie innego? Podzielcie się swoimi preferencjami!

d475bq9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d475bq9