Trwa ładowanie...

Wina słodkie jak kobiety...

Share
Wina słodkie jak kobiety...
Źródło: Jupiterimages
d3zmvjm

O tym, że mężczyźni są jak wino mówi niemal każda kobieta, a opinię tę dodatkowo podsycają i powtarzają sami faceci (czego oczywiście ze zrozumiałych względów nie możemy mieć im za złe). My jednak postanowiliśmy przełamać te stereotypy i udowodnić, że do wina możemy porównać także kobiety.

Osobiście, jak każdy typowy facet uważam takie porównanie za komplement, więc zdecydowanie odpieram ewentualne zarzuty jakoby niniejszy artykuł był próbą jakiegokolwiek uprzedmiotowienia przedstawicielek płci piękniejszej.

W prezentowanym zestawieniu nie można oczywiście pominąć najbardziej stereotypowego twierdzenia, iż wino jest „czym starsze, tym lepsze”. Z racji tego, że blisko miesiąc temu miała miejsce doroczna odsłona Beaujolais Novueau, o której jak co roku pisaliśmy na naszych łamach, a wino to ma wielu fanów na całym świecie, pragnę sprawdzić czy jest to wystarczający powód, aby powyższemu twierdzeniu zadać kłam.

A czy Ty gustujesz w starszych sprawdzonych rocznikach? Czy może też jesteś prawdziwym koneserem tego młodego wytrawnego wina?

Jeżeli jeszcze tego nie wiesz, my pomożemy Ci to sprawdzić… Zatem zaczynamy. Wino, kobiety i … zasmakuj w naszym rankingu...

(ppf)

d3zmvjm

Podziel się opinią

Share
d3zmvjm
d3zmvjm