Trwa ładowanie...

Włamał się na jej konto, teraz wzięli ślub

Share
Włamał się na jej konto, teraz wzięli ślub
Źródło: 123RF
d42ru35

Schuler Benson przez pewną usterkę na portalu społecznościowym został zalogowany na przypadkowe konto. Pomimo prób nie mógł się z niego wylogować. Jak ta sytuacja wpłynęła na jego życie?

Sześć lat temu Benson próbował zalogować się na mobilną wersję Facebooka. Serwis społecznościowy przygotował dla niego niespodziankę. Przeglądarka automatycznie przekierowała go na ... konto Celeste Zendler. Okazało się, że nie mają wspólnych znajomych i nie spotkali się w realnym życiu.

d42ru35

Z jakiegoś powodu, za każdym razem kiedy używał telefonu, znajdował się na koncie dziewczyny i chociaż próbował, nie mógł się z niego wylogować. Dopiero kiedy zaprosił ją do grona znajomych, mógł spokojnie zalogować się na własne konto.

Dziewczyna początkowo chciała usunąć Bensona ze znajomych po kilku dniach, ale po wstawianych przez niego statusach odkryła, że mają wiele wspólnego. Ich znajomość zaczęła się rozwijać. Trochę czasu minęło zanim przeszli od kontaktu wirtualnego, do rozmowy w cztery oczy. Stało się to dopiero w 2013 r. kiedy poszli na pierwszą randkę. Potem Celeste zamieszkała bliżej Bensona, a ich znajomość nabrała tempa.

Schuler oświadczył się w zeszłym roku. Ponownie zalogował się na konto dziewczyny i wstawił zdjęcie zaręczynowego pierścionka pod którym napisał: "Wracam tu Celeste, Hakuje twoje konto drugi raz (a w rzeczywistości pierwszy raz) żeby zadać ci pytanie: Wyjdziesz za mnie?". Poprosił, aby sprawdziła profil. Jego post był pierwszym, co zobaczyła. Czekał na nią z pierścionkiem w ręku. Oczywiście się zgodziła.

Rok później wzięli ślub.

d42ru35

Podziel się opinią

Share
d42ru35
d42ru35