Trwa ładowanie...
17-05-2011 15:15

Wojna na biusty. Która pobije rekord?

Wojna na biusty. Która pobije rekord?Źródło: AFP
d3hmlew
d3hmlew

Litry silikonu, skomplikowane operacje pod narkozą, szwy i blizny po zabiegach, ryzyko zachorowania na raka, schorzenia kręgosłupa - ta walka jest wyjątkowo okrutna i wymaga poświęceń. Ale i stawka jest odpowiednio duża. A nawet bardzo duża. Tak duża jak biusty pań stających ze sobą w szranki. Wojna o największy biust świata i wpis do Księgi Guinessa w kategorii "największy sztuczny biust" zaostrza się!

Maxi Mounds

Dotąd palmę pierwszeństwa miała amerykańska gwiazda filmów pornograficznych o pseudonimie "artystycznym" Maxi Mounds. Każda z jej napompowanych implantami piersi waży 9 kilogramów, co daje łącznie prawie 20 kg "żywego" ciała. Na osiągnięcie tak monstrualnych rozmiarów pozwoliło zastosowanie specjalnej techniki plastycznej powiększania biustu, w wyniku której piersi po wszczepieniu implantów dalej "rozrastają się". Co ciekawe Maxi Mounds to była baletnica - zastanawia nas, jak dziś dałaby radę z lekkim baletowym krokiem i podskokami. Widok zapewne byłby "wstrząsający" (i to dosłownie).

MAXI MOUNDS - FILM!

Chelsea Charms

Implanty sprawiające, że biust rośnie, zastosowała jeszcze inna Amerykanka, o której zrobiło się w ostatnim czasie głośno - po 3 operacjach plastycznych 25-letnia Chelsea Charms, rekordzistka z 2000 r., obecnie szczyci się (?) biustem ważącym około 23 kilogramów, a obwód jej klatki piersiowej wynosi 153 cm. I ciągle rośnie.

CHELSEA CHARMS - FILM!

Sheyli Hershey

Za przestrogę (zdrowotną, bo estetyczne argumenty chyba odpadają) obu paniom damy jednak przykład byłej rekordzistki Guinessa w kategorii sztucznego biustu, Sheyli Hershey.

d3hmlew

Urodzona w Brazylii mieszkanka Teksasu za swój życiowy cel postawiła sobie posiadanie największych piersi świata. Po 9 operacjach na kolejne zabiegi wyjechała do Brazylii, ponieważ w USA istnieją limity dotyczące wielkości i ilości silikonowych implantów w piersiach. W końcu osiągnęła rozmiar 38KKK (wg innych danych 51KKK). Wtedy piersi kobiety zostały zainfekowane gronkowcem i jedynym sposobem na ratunek przed śmiercią było pozbycie się implantów. Hershey powróciła do swoich naturalnych rozmiarów jednak skończyło się to depresją. Plotkowano nawet o próbach samobójczych.

SHEYLI HERSHEY - FILM!

Norma Stitz

Na koniec dodajmy, że Natura często wygrywa w walce z nauką - jeszcze większym biustem i to naturalnym może pochwalić się inna Amerykanka 53-letnia Norma Stitz (właściwie Annie Hawkins-Turner), której rozmiar to kosmiczne 72ZZZ. Jej naturalne piersi o nadnaturalnym rozmiarze mają ponadnaturalną wagę ponad 25 kilogramów i stanowią 25 % masy jej ciała! Posiadaczka niezwykłego biustu ma liczne grono fanów, którym obiecała, że nigdy nie podda się operacji pomniejszania piersi, mimo że obfitości, którymi została obdarzona przez naturę, uniemożliwiają jej normalne funkcjonowanie - samodzielne schodzenie po schodach czy też prowadzenie samochodu.

NORMA STITZ - FILM!

d3hmlew
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hmlew