Trwa ładowanie...

Wolał gumową od prawdziwej!

Wolał gumową od prawdziwej!Źródło: AFP
d3l28cg
d3l28cg

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Jeden z moich pierwszych chłopaków po roku aktywnego życia seksualnego ze mną przyszedł do mojego pokoju ze sztuczną cipką. Wpadłam w szał, miałam ochotę go wykastrować, skończyło się na dwutygodniowym „celibacie”. Poczułam się jak bezwartościowa kochanka i myślałam, że chce mnie zmienić na lepszy model.

Dziś z perspektywy lat wiem, że mężczyźni, którzy dokonują takowych zakupów są do nich motywowani przez swoje fantazję. Mój były chłopak, gdy ujawniłam wspomnianą sztuczną cipkę, powiedział mi, że jego zachowanie jest podobne do zachowania mojej koleżanki, która mieszkając ze mną w akademiku, mając stałego partnera, kupiła jakiś czas temu wibrator. Teraz wiem, że wibratory, sztuczne cipki, gumowe lalki; stanowią ważny element współczesnych zwyczajów erotycznych.

Od tamtego czasu, a minęło już sześć lat wiem, że większość z moich szczęśliwych koleżanek , zwierzających mi się ze swojego życia erotycznego przyznała, że posiada wibrator, co ciekawe niewielu z mężczyzn przyznaje się do tego że posiada sztuczne cipki, czy dmuchane lalki, przepuszczam, że dzieje się dlatego, że obawiają się oni, że uznam ich za smutnych cieniasów.

d3l28cg

Powstaje fundamentalne pytanie na które powinniśmy teraz odpowiedzieć. Dlaczego z łatwością akceptujemy decyzję kobiet o posiadaniu wibratora, a mężczyznom każemy milczeć o ich zabawkach.

Uważam, że wynika to, ze stereotypowego wizerunku mężczyzny, który w naszej cywilizacji jest postrzegany jako łowca. Franciszek Trzaskoś, ekspert od kształtowania wizerunku polskich celybrytów, polityków uważa że w obecnych czasach wizerunek mężczyzn ma w sobie coś z jaskiniowca „społeczeństwo wymaga od nas, mężczyzn, posiadania zdolności przyciągania i sprowadzania właściwej kobiety do własnego legowiska – kiepskim jaskiniowcem byłby ten który do swojego ogniska przyniósł by lateksową pochwę”. Pomyślmy przez moment co by pomyślała nie jedna z kobiet która znalazła by w szufladzie swojego partnera plastykową pochwę z akrylowym owłosieniem.

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Kobiety nie ukrywają faktu posiadania wibratora, jedna z moich przyjaciółek już na pierwszej randce każe się nim stymulować w ramach gry wstępnej, każdemu nowo poznanemu partnerowi „nie chodzi wyłącznie o podniecenie, najważniejsze jest oswojenie” zdradza Basia.

d3l28cg

Jeśli mężczyzna umożliwia nam kobietom odnalezienie osobliwego gadżetu to robi to celowo i tylko po to ażeby rozmowa o cipce z akrylowymi włoskami była punktem wyjścia do rozmowy o naszym życiu seksualnym.

Swego czasu przeprowadzono badania socjologiczne wśród siedemdziesięcioletnich facetów, badania te udowodniły, że po dwudziestu latach małżeństwa, życie erotyczne większości szczęśliwych par zazwyczaj zanika. Moje zainteresowanie seksem które od momentu gdy skończyłam piętnaście lat z każdym dniem rośnie i w takim samym stopniu jak na moich empirycznych doznaniach erotycznych opiera się na rozmowach z każdym kto mi umożliwi szczerą rozmową o seksie pozwala mi na wyciągnięcie dość ciekawego wniosku. Życie erotyczne zanika ponieważ kobiety nie rozumieją, że kiedy potencja mężczyzny zaczyna słabnąć, to i wieczory ze spontaniczną erekcją się kończą.

UWAGA!!! GALERIA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE >>
Mężczyzna, żyjący w stałym związku nie potrafi przyznać, że potrzebuje kobiety, która jest w stanie go podniecić fizycznie oraz mentalnie – co ważne, mężczyźni nie ukrywają jak ważne są dla nich te doświadczenia.

d3l28cg

Mój były chłopak przynosząc mi sztuczną cipkę chciał mi powiedzieć, że zaczyna być mną zmęczony. Po latach od tego wydarzenia, wiem, że faceci nigdy chętnie nie ujawnią, że posiadają sztuczne cipki. Dwa lata temu, zatrudniłam się na miesiąc pracy w seks shopie i z całą stanowczością muszę powiedzieć, że dmuchane lalki, sztuczne cipki, są bardzo popularne, powiem więcej, ich popularność jest większa niż mogłam to sobie wyobrażać. W lipcu 2006 roku, w jednym z Krakowskich seks-shopów sprzedawaliśmy średnio 25 dmuchanych lalek tygodniowo i około 30 sztucznych cipek tygodniowo.

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Jeśli ktoś, z czytających nie był jeszcze w seks-shopie to zachęcam do wizyty w tego typu sklepach. W środku zobaczymy półki a na nich szereg wibratorów (różne kształty, rozmiary, faktury, kolory), obok nich dostrzeżemy równie eksponowane obrączki na penisy, lalki, sztuczne cipki. Co ważne, nie są one skrywane w skrytkach, piwnicach.

UWAGA!!! GALERIA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE >>
Swoją drogą jeśli teraz mój chłopak przyniesie sztuczną cipkę, wsadzę go w samochód, pojadę nad polski Bałtyk i jeśli będzie piękna pogoda będę się z nim bzykać na skraju plaży i wody, tak ażeby opływało mnie nie tylko jego ciało ale i woda, a inni którzy nas przez przypadek zobaczą – niech mojemu misiowi zazdroszczą.

Szalona Pani Redaktor

d3l28cg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l28cg