Trwa ładowanie...

Wsłuchaj się w jej ciało

Share
Wsłuchaj się w jej ciało
Źródło: Thinkstockphotos
d2a1x58

Dotyk, półuśmiech, otwarta dłoń zbliżająca się z zawrotną prędkością do Twojego policzka - co ona próbuje Ci przez to powiedzieć?

Jeśli idzie o komunikację, kobietom wystarczą uszy by poznać najciemniejsze zakamarki męskiej duszy - bo facet to prosta istota, która zazwyczaj mówi to, co leży mu na sercu. A do tego prostym i czytelnym językiem, bez metafor, paraleli, eufemizmów czy snucia przypowieści.

Zdecydowanie inaczej jest z poznaniem myśli, pragnień i opinii kobiet - żeby je wyłuskać, mężczyzna musi cechować się nie lada umiejętnościami, jak np.: czytanie między wierszami, zdolności kryminalistyczne rodem z CSI, czy też sprawne oko. Oko jest tu szczególnie ważne, bowiem zaskakująco wiele można wynieść z badania kobiecego języka ciała...

d2a1x58

W związku z tym, specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowy poradnik z podstaw mowy niewerbalnej - dzięki informacjom tu zawartym będziecie w stanie błyskawicznie stwierdzić, czy cel Waszych łowów faktycznie jest zainteresowany znajomością, czy też dziewczyna jest po prostu taktowna. Nauczycie się poznawać zarówno sygnały zachęcające do działania, jak i takie, które mówią: odejdź, bo tutaj tracisz tylko czas. Zapraszamy! - zobacz co ona chce Ci powiedzieć swoim ciałem!

MW/PFi

SPRAWDŹ CO ONA CHCE CI POWIEDZIEĆ >>

d2a1x58

Podziel się opinią

Share
d2a1x58
d2a1x58