Trwa ładowanie...
11-05-2009 16:47

Wszystko przez te bilboardy!

Wszystko przez te bilboardy!Źródło: Jupiterimages
d4i1ti8
d4i1ti8

Męskim okiem *
*
Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek zagapić na piękną i niemal nagą modelkę która kusząco zerka na was z olbrzymiego bilboardu? Jeśli tak, to bardzo niedobrze. Zdaniem naukowców gapienie się na piękne kobiety pogarsza bowiem nasze relacje z partnerkami.

Psycholodzy D. Kenrick i S. Neuberg przeprowadzili ostatnio badania na dwóch grupach mężczyzn. Grupa pierwsza oglądała fotografie bardzo atrakcyjnych kobiet, natomiast druga – zdjęcia pań o przeciętnej urodzie. Następnie panowie z obu grup mieli ocenić atrakcyjność swoich partnerek.

Nie trudno się domyśleć że w takiej konfrontacji partnerki mężczyzn oglądających fotki supermodelek wypadły znacznie gorzej. Mężczyźni nie tylko ocenili je gorzej, ale również określili swój związek, jako nie do końca satysfakcjonujący.

Zdaniem naukowców wyniki badań świadczą, że oglądanie przez mężczyzn pięknych kobiet może mieć zgubny wpływ na ich relacje z własnymi partnerkami. Może też być niebezpieczne dla zdrowia – na całym świecie odnotowano wiele wypadków drogowych spowodowanych przez mężczyzn, których uwagę od sytuacji na drodze odwróciła reklama z ponętną modelką.

d4i1ti8

Tymczasem nagie ciała na reklamowych plakatach coraz częściej same pchają się nam przed oczy. Jak więc radzić sobie z takim wizualnym atakiem? Nie jest to takie proste, bo przecież nie można poruszać się ze wzrokiem wiecznie wbitym w ziemię.

Jedynym sensownym rozwiązaniem jakie przychodzi nam do głowy jest więc… związek z supermodelką z bilboardu. Tylko w takim przypadku nasz wzrok nie będzie błądził nigdzie na boki. A ocena naszej partnerki? Tę spokojnie będziemy mogli pozostawić mniejszym szczęściarzom.

(eMPi, Kabron)

d4i1ti8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i1ti8