Trwa ładowanie...

Wybierz z nami Miss Polski 2014!

25 pięć pięknych Polek, na dwudziestopięciolecie konkursu Miss Polski. Która z nich zdobędzie koronę i tytuł Najpiękniejszej?
Share
Wybierz z nami Miss Polski 2014!
Źródło: PAP
d1r3o0w

Emilia Chrulenko, Urszula Dąbrowska, Katarzyna Gajewska, Justyna Galas, Marta Gockowska, Martyna Górak, Małgorzata Habdas, Sandra Jędruszek, Klaudia Kopieniak, Ilona Krawczyńska, Weronika Kuczun, Karolina Labuda, Klaudia Lawrenc, Natalia Łukaszewska, Weronika Marzęda, Ewa Mielnicka, Sandra Muzalewska, Maja Nizio, Amanda Słomińska, Anna Stebnowska, Magdalena Szczepańska, Karolina Trepka, Kamila Wasilewska, Agnieszka Wasilewska i Sandra Wieczorek.

O tym przekonamy się w 7 grudnia podczas finałowej gali, która odbędzie się w Krynicy-Zdroju.

Finalistki przeszły przez sito naprawdę wnikliwej selekcji - po wyborach regionalnych czekały je ćwierćfinały i półfinał, a najpiękniejsza 25-tka wzięła udział już w dwóch, bardzo angażujących zgrupowaniach - nasza ekipa przyglądała się im z bliska i trzeba przyznać, że dziewczyny potrafią wywierać wrażenie.

(fot. Miss Polski)

d1r3o0w

Dlatego właśnie na łamach naszego serwisu możemy wybierać najpiękniejszą Polkę w sieci. Której z naszych finalistek prezes Grupy Wirtualna Polska wręczy koronę Miss Polski Internautów? To zależy tylko od was! To wy jesteście jurorami.

- Stwarzamy internautom możliwość śledzenia zmagań uczestniczek na każdym szczeblu kwalifikacji: od etapów regionalnych aż do wielkiego finału - mówi Łukasz Jurczak, Kierownik Zespołu Serwisów Rozrywkowych i Męskich w Grupie Wirtualna Polska. - Co ciekawe, równocześnie dajemy naszym użytkownikom realny wpływ na losy dziewcząt w konkursie, wspierając, już po raz drugi, wybory Miss Polski Internautów - dodaje.

[

Łukasz Jurczak dekoruje szarfą Miss Polski Internetu 2013 Paulinę Maślankę (fot. PAP/Grzegorz Michałowski) ]( http://facet.wp.pl/ada-sztajerowska-miss-polski-2013-6006479680681089g ) Zatem, chcecie mieć swój udział w sukcesie którejś z dziewczyn i do tego wygrać naprawdę dobrego laptopa Lenovo Yoga 2 Pro? Głosujcie, wysyłając SMS-y na swoje faworytki. Nie jesteście przekonani na kogo oddać głos? Pragniecie wiedzieć przy jakiej piosence wasza ulubienica najlepiej się relaksuje, jak prezentuje się w bieliźnie, co lubi przeczytać przed snem i na jakie danie dałaby się zaprosić do restauracji? Kliknięcie w poniższy banner przeniesie was do strony głównej naszego konkursu, gdzie będzie mogli w pełni zapoznać się z profilami kandydatek.

KLIKNIJ W BANER, BY MÓC ODDAĆ GŁOS >>

d1r3o0w

Podziel się opinią

Share
d1r3o0w
d1r3o0w