Trwa ładowanie...
23-11-2010 10:57

Wychowujesz się z siostrą? To źle! Dlaczego?

Wychowujesz się z siostrą? To źle! Dlaczego?Źródło: Jupiterimages
davrny0
davrny0

Męskim okiem

Masz siostrę? To niedobrze. Według naukowców dorastanie z nią sprawiło, że stałeś się mniej męski. A przez to - mniej atrakcyjny dla innych kobiet. W dodatku badacze twierdzą tak na podstawie obserwacji... szczurów.

Dziwisz się, że kobiety na ciebie nie lecą, że nie wysyłają ci erotycznych sygnałów? Wszystkiemu winna twoja własna siostra. Wychowując się z nią przejąłeś pewne maniery i język ciała, które inne panie odbierają teraz jako mniej męskie, niż zachowania twoich konkurentów wychowanych w twardym środowisku braci, ojców i wujów.

Aby zbadać słuszność swojej tezy naukowcy użyli szczurów. Nowonarodzone gryzonie podzielono na grupy - zdominowane przez samców, zdominowane przez samice i z równowagą płci. Potem badacze sprawdzali, które młode samce stały się najatrakcyjniejsze.

[

]( #opinions )

davrny0

Co się okazało? Kiedy "przyszło co do czego" szczury wychowane z siostrami poświęcały zalotom i erotycznym podchodom znacznie mniej czasu, niż te wychowane wśród męskiego rodzeństwa. Budziły też słabsze emocje wśród samic, co fachowcy poznają po... kręceniu uszami.

_ - Ruszanie uszami to jednoznaczna propozycja. Działa na samce jak płachta na byka. Zauważyliśmy, że samice dużo powściągliwiej nimi kręcą w towarzystwie samców dorastających z siostrami_ - powiedział David Crews, psycholog z Uniwersytetu Teksańskiego.

[

]( #opinions )

davrny0

Zdaniem naukowców zachowanie szczurów ma wiele wspólnego z zachowaniami naszego własnego gatunku. Co szczerze mówiąc nieco nas niepokoi. Choć może być niestety prawdą, bo mamy niestety siostry i jeszcze ani razu nie zdarzyło się, żeby kobieta z własnej woli i zupełnie spontanicznie zakręciła dla nas uszami.

Na wszelki wypadek postanowiliśmy więc - choć niestety bez naukowego wsparcia - oprzeć się na innej analogii. I wam również radzimy zrobić to samo (zwłaszcza jeśli macie siostry). Trzeba nosić zawsze przy sobie kawałek żółtego sera. Ementaler, Gouda, Masdamer - wystarczy wsadzić go sobie w kieszeń i każda myszka jest wasza.

_ (menonwaves)_

davrny0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
davrny0