Trwa ładowanie...
duc38om
Ludzie

Wylicytuj Roberta Biedronia i poleć z nim samolotem

Prezydent Słupska wystawił się na aukcję. Kto zapłaci najwięcej, będzie mógł polecieć razem z nim samolotem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wylicytuj Roberta Biedronia i poleć z nim samolotem
(Forum)
duc38om

Ta nietypowa akcja i aukcja została zainicjowana w ramach nadchodzącego 15. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aktualna cena to 2550 zł. Zwycięzca wsiądzie z prezydentem do samolotu i poszybuje nad Słupskiem, Ustką i Rowami.

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy. „Jak dla mnie to ten Biedroń sam mógłby rządzić Polską, żaden inny polityk nie jest mi potrzebny” – pisze Weronika. „Przywraca Pan wiarę w ludzi” – komentuje Edyta. Z kolei Dorota pisze: „Chciałabym mieć takiego mądrego prezydenta jak pan”.

Biedroń od dawna mówi o sobie, że jest wychowankiem WOŚP. Prezydent Słupska od lat wspiera inicjatywę Jurka Owsiaka. W 2016 roku zaoferował jeden dzień w fotelu prezydenta. - W zeszłym roku Antoś za ponad 13 tys. zł przejął mój fotel prezydenta. Pobijemy kolejny rekord? – zachęca dziś. – Pomagając, licytując, wygrywanie, wspieracie tych, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują – dodaje. W ubiegłym roku wyruszył też na ulice Słupska z puszką.

Dodajmy, że Robert Biedroń nie jest jedyny politykiem, który wsparł akcję Owsiaka. Niedawno swoje zdjęcia, na którym wita się z biskupami, przekazała pierwsza dama – Agata Duda. Ta fotografia stała się hitem internetu i doczekała się wielu przeróbek i memów, głównie dzięki zabawnej pozie Agaty Dudy. Jej mąż przekazał do zlicytowania swoje spinki do mankietów.

duc38om

Podziel się opinią

Share
duc38om
duc38om