Trwa ładowanie...
19-12-2008 15:32

Wyniki konkursu!

Wyniki konkursu!Źródło: Fot. Sklepy Jubilerskie YES; Biuro Miss Polonia
d2v6gu8
d2v6gu8

Po godzinach niepewności już wiemy, które propozycje prezentu gwiazdkowego najbardziej spodobały się naszej Miss.

Szacowne gremium, w którego skład wchodzili: przedstawiciele serwisu Facet, Biuro Miss Polonia i co najważniejsze sama - Angelika Jakubowska, oczywiście posiadająca najważniejszy głos przy podejmowaniu decyzji, po bezsennej nocy wyłoniło zwycięzców naszego konkursu.

Poniżej zamieszczamy te z waszych propozycji, które najbardziej przypadły do gustu naszej Miss.

d2v6gu8

Wszyscy autorzy zamieszczonych niżej sugestii, zostaną nagrodzeni:

1. Sesja we włoskim Vogue przy udziale najlepszych fotografów. - ekskluzywna biżuteria YES
2.15 par butów na wszelkie okazje. - ekskluzywna biżuteria YES
3. Podróż na Sylwestra do Las Vegas. Tam imprezy do białego rana, pokaz magika, przelot helikopterem nad Zaporą Hoover-a, jazda rollercoaster-em itp. atrakcje. Myślę, że nawet MISS byłaby zachwycona takim prezentem:) - SEAT
4. Album ze zdjęciami Pani Angeliki, wraz ze zdjęciami najbliższych osób z jej rodziny. A w albumie zdjęcia od jej narodzin - żeby pamiętała idąc w „wielki” świat gdzie jest jej największe szczęście i zawsze otwarte serca. - SEAT
5.Lubię, kiedy prezenty sprawiają radość obdarowywanym przeze mnie osobom. Na WP przeczytałam kiedyś, że marzeniem Angeliki jest wycieczka do Indii. Moją propozycją prezentu dla Miss będzie więc wycieczka do Indii, dzięki której będzie ona mogła poznać ich" kulturę i obyczaje i niepowtarzalny klimat. - SEAT

6.Proponuję oderwanie się od szarej rzeczywistości i zerknięcie na świat z innej, wyższej perspektywy plus troszkę adrenaliny. Moją propozycją jest karnet na lot balonem.
7.Dla takiej cudownej kobiety prezenty powinno być kolacja w Wenecji i 1000 róż.
8.Tylko miłość, nic jej nie trzeba - jest idealna
9.Oryginalnym prezentem dla Miss Polonii 2008 będzie wycieczka, której celem będzie zwiedzenie 7 cudów świata, jako że nasze piękne Polki można zaliczyć do 8 cudu świata:-)
10.Tort, z którego wyskakują chippendales’i.

Mimo, że z setek propozycji, które do nas napłynęły mogliśmy nagrodzić tylko 10, dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w naszym konkursie.
Dla tych, którym tym razem nie udało się wygrać, Miss Polonia 2008 przesyła specjalne wirtualne całusy, a my zachęcamy do startów w przyszłych konkursach i do regularnego odwiedzania serwisu Facet.

Redakcja serwisu

d2v6gu8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v6gu8