Trwa ładowanie...
17-08-2015 08:32

Wyprawa po skarb Inków

Share
Wyprawa po skarb InkówŹródło: materiał prasowy
dffqqfb

Poszukiwanie zaginionego skarbu, egzotyczna wyprawa, bezludna wyspa, podwodny świat oceanu, tajemnicze zagadki, współcześni piraci i śmiertelne niebezpieczeństwo. Brzmi ekscytująco? Dla zespołu doświadczonych odkrywców i poszukiwaczy zaginionego przed 500 laty złota Inków to niesamowita codzienność. Premierowy odcinek WYPRAWA PO SKARB INKÓW już w poniedziałek, 17 sierpnia 2015 r., o godz. 21.40 na Discovery Channel.

Kto z nas będąc dzieckiem nie marzył o tym by zostać poszukiwaczem zaginionych skarbów? Podróżować, przeżywać ekscytujące przygody i świetnie się bawić? Jednak prawdziwe ekspedycje to również niemałe ryzyko. W nowym programie na Discovery Channel WYPRAWA PO SKARB INKÓW adrenalina nie raz podskoczy bohaterom. Elitarny zespół badaczy wyruszy na południowo-wschodnie wybrzeże Brazylii by odnaleźć miejsce spoczynku legendarnego skarbu, którego wartość szacowana jest na setki milionów dolarów.

Zgromadzone przez nich dowody prowadzą na zdradliwy, pełen zabójczych żmij teren wyspy do Queimada Grande, przez tubylców nazywany Wyspą Węży. Legendarne kosztowności, które stały się atrakcyjnym celem dla poszukiwaczy to Skarb Trójcy (ang. Treasure of the Trinity)
. Przez ostatnie 500 lat „wymyka się” wszystkim, którzy usiłują go zdobyć. W XVI w., w odległej brazylijskiej dżungli portugalski konkwistador rzekomo ukradł olbrzymią ilość złota Inków. Od tamtego czasu ludzie byli gotowi na wszystko, palili i grabili wioski by odnaleźć zaginione drogocenne rzeczy.

dffqqfb

Przed poszukiwaczami stoi nie lada wyzwanie. Uzbrojeni w najnowsze zdobycze technologiczne muszą odnaleźć trop, a następnie rozszyfrować szereg skomplikowanych zagadek, które do tej pory uniemożliwiały odnalezienie tajemniczych bogactw. Ryzykanci staną oko w oko ze współczesnymi piratami, zmierzą się z nieprzewidywalną pogodą i stawią czoła jednemu z najbardziej niebezpiecznych miejsc na świecie, w którym nawet najmniejszy błąd może kosztować ich życie. W tej podróży niezbędne będą nerwy ze stali.

W sierpniu, codziennie o 21:40 zapraszamy na wieczór z premierami na Discovery Channel. W ramówce między innymi:

• 17 sierpnia - Wyprawa po skarb Inków
• 18 sierpnia - Nie do uwierzenia!
• 19 sierpnia - Czy jest z nami inżynier?
• 21 sierpnia - Garaż rzeczy znalezionych
• 26 sierpnia - Cuda inżynierii
• 27 sierpnia - Dorwać komandosa
• 29 sierpnia - As magii

dffqqfb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dffqqfb
dffqqfb