Trwa ładowanie...
d1z6owr

Wyraź miłość czekoladą. Słodkie prezenty dla niej

Wyrażanie swojego uczucia nie jest zarezerwowane jedynie na walentynki. Szukasz słodkiego prezentu dla niej na urodziny, kolejną rocznicę związku, a może na kolejną randkę? Zobacz nasze propozycje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla ukochanej, możesz wybrać eleganckie czekoladki
Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla ukochanej, możesz wybrać eleganckie czekoladki (Fotolia)
d1z6owr

Czekolada – na zdrowie

Czekolada jest jednym z najsilniejszych afrodyzjaków. Zawiera w sobie składniki odżywcze, które nie tylko dostarczają energii, ale też poprawiają humor i pomagają się rozluźnić. Pełno w niej węglowodanów, magnezu, żelaza, niacyny, teobrominy, flawonoidów czy fenyloetyloaminy.

d1z6owr

Najlepsza dla organizmu jest oczywiście czekolada gorzka, która zawiera 70 proc. i więcej proszku kakaowego. Nie każdy jednak lubi jej smak. Łagodniejsza jest czekolada deserowa, która ma od ok. 50 do 70 proc. kakao. Najbardziej uwielbiana jest czekolada mleczna, która zawiera najczęściej ok. 30 proc. kakao oraz mleko w proszku. Biała czekolada, czyli twór na bazie tłuszczu kakaowego, zawiera najwięcej cukru, ale nie ma proszku kakaowego. Stąd jej kremowy kolor.

prezent Shutterstock.com
prezent

Czekolada – kobiety ją kochają

Czekoladowy upominek jest bardzo uniwersalnym wyborem i na pewno ucieszy te panie, które przepadają za słodyczami. Jakie produkty można im podarować? Świetnie sprawdzą się zarówno luksusowe praliny zamknięte w eleganckim opakowaniu, jak i zdobione bakaliami oraz przyprawami tabliczki czekolady. Nietuzinkową propozycją może być również czekoladowy telegram, idealnie nadający się na rocznicę małżeństwa lub na oświadczyny, albo eleganckie, zdobione figurki w kształcie pantofelka w zestawie z bukietem kwiatów.

d1z6owr

Podziel się opinią

Share

d1z6owr

d1z6owr