Trwa ładowanie...
09-03-2015 10:49

Wytatuowane motocykle, czyli niepowtarzalne maszyny z duszą

d1ipimw
d1ipimw

Stanisław Myszkowski ma nietypową pasję, która stała się jego pracą. Konstruuje motocykle, które potem są tatuowane.

- Nazwaliśmy ten motocykl "Recydywista" i użyliśmy do jego budowy wszystkich elementów, które są związane z kryminałem. Na przykład nożem typu "butterfly" naciskamy hamulec, dźwignia jest w kształcie paragrafu, a naciska ona pompę, a płyn hamulcowy idzie do zacisków, które są umocowane w kajdankach - objaśnia Staszek Myszkowski.

Co się zaś tyczy tatuaży, to na siedzeniu wykonany został on starą więzienną techniką kropkowaną, pozbawioną cieni. Na skórzanej rejestracji widnieje zaś liczba "187" - numer paragrafu za morderstwo w Kalifornii. Wśród tatuaży znajdziemy także listy gończe, portret Billy'ego The Kida, obrazki przestawiające sceny z czasów prohibicji. Wiele elementów budowy motocykla przypomina także maszynki do tatuażu. Oczywiście to, co najważniejsze - funkcjonalność maszyny - zostało zachowane.

Chlubą Stanisława Myszkowskiego jest także, ważący podobno 666 kilogramów, motocykl Behemot. - To nasz kultowy motocykl. To heavy metal! - mówi jego "autor".

d1ipimw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ipimw

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj