Trwa ładowanie...
05-12-2011 15:41

Wywiad ściga za goliznę?

Share
Wywiad ściga za goliznę?Źródło: Eastnews
d40s2rd

W dzisiejszych czasach spragnieni golizny amatorzy gazet i czasopism mogą dowolnie przebierać w tytułach proponujących im nagie kobiece wdzięki. Aktorka, piosenkarka, celebrytka, sportsmenka – na kogo macie dziś ochotę?

Oglądając w magazynach rozbierane zdjęcia kobiet znanych i mniej znanych, mniej lub bardziej pamiętamy, że takie sesje to ich własny wybór, który zazwyczaj ułatwia proponowana suma pieniędzy lub nieodparte pragnienie sławy. Czy wyobrażacie sobie jednak sytuację, w której z powodu nagich zdjęć dziewczyna okryłaby się we własnym kraju niesławą, a jej sprawą zająłby się sam minister spraw wewnętrznych?

Właśnie z tak nieprzyjemnymi konsekwencjami rozbieranej sesji musi zmierzyć się pakistańska aktorka Veena Malik, której nagie zdjęcie pojawiło się na okładce grudniowego numeru indyjskiego FHM. Mimo że kobieta zasłania rękami piersi i pozuje z boku tak, by to co najciekawsze pozostało poza zasięgiem męskiego oka, okładka już wywołała niemal międzynarodowy skandal.

(fot. Eastnews)
Nie bez znaczenia pozostaje dodający pikanterii szczególik – na ramieniu nagiej aktorki można zobaczyć tatuaż w formie liter ISI, co ma jednoznacznie kojarzyć się z pakistańskimi służbami wywiadowczymi. Biorąc pod uwagę, że pakistańska aktorka na co dzień pracuje w Indiach, a oba państwa od lat nie pozostają w zbytnio przyjaznych stosunkach, mamy tu do czynienia nie tylko ze skandalem obyczajowym (Pakistan to państwo muzułmańskie), ale politycznym.

d40s2rd

Aktorka ma na głowie nie tylko mnóstwo negatywnych komentarzy („bezwstydne”, „obrzydliwe”), ale również… samego pakistańskiego Ministra Spraw Wewnętrznych, który zapowiedział, że przyjrzy się sprawie, kwitując krótko: „Jeśli tak zrobiła, to źle zrobiła”.

Ano właśnie – jeśli. Sprawa nie wydaje się taka prosta, bowiem Veena Malik ze wszystkich sił zapiera się, że nie pozowała nago do magazynu, który po prostu zrobił zgrabny fotomontaż. Przeciwnego zdania jest wydawca – zapewnia, że jest nawet w posiadaniu video z sesji zdjęciowej aktorki, na którym dokładnie widać, że sama pozowała nago, a spece od grafiki nie mają z tym nic wspólnego.

Sprawa między Malik a czasopismem najprawdopodobniej skończy się w sądzie, a między Malik i pakistańskim państwem przed trybunałem. Są jednak i tacy Pakistańczycy, dla których rozbierana sesja rodaczki jest wyczynem niemal bohaterskim: „róbcie kopie i zakopujcie gdzieś na podwórkach. W ten sposób nasze wnuki dowiedzą się kiedyś, że pośród nas była osoba, która żyła, jak wolny człowiek!” – można przeczytać na Twitterze. Wyobrażacie sobie, że rozbierana sesja gwiazdy narobiła tyle rumoru np. w Polsce?

d40s2rd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40s2rd
d40s2rd