Trwa ładowanie...
20-07-2010 16:15

Wywiad z Miss Polonia Województwa Podlaskiego

Wywiad z Miss Polonia Województwa PodlaskiegoŹródło: Biuro Miss Polonia
d3oxc9u
d3oxc9u

25 czerwca wybrano Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2010. Została nią Rozalia Mancewicz.

Wiek:
23 lata.
Miejsce zamieszkania:
Pomigacze.
Wykształcenie/zawód:
- studentka filologii angielskiej w Białymstoku;
- pomaga rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa agroturystycznego w Pomigaczach.
Zainteresowania/hobby:
 nauka języków obcych;
 rysowanie obiektów zabytkowych, głównie tych znajdujących się na Podlasiu.

O SOBIE:

Ciężko jest obiektywnie opisać siebie, ale jeśli już miałabym to zrobić, chciałabym przedstawić siebie tak, jak widzą mnie moja rodzina i przyjaciele. Najwięcej o człowieku mówią jego priorytety i wartości, którymi kieruje się w życiu. Ja jestem zwyczajną dziewczyną, pełną pasji i radości życia, którą nauczyłam się odczuwać każdego dnia. Uważam, iż w życiu najważniejsze jest szczęście i zdrowie. Bez tych dwóch rzeczy wszystko wokół straciłoby ostrość i barwy.

W przyszłości chciałabym otworzyć prywatne ZOO, bądź zostać tłumaczem przysięgłym.

O KONKURSIE MISS POLONIA:

Myślę, że większość kobiet, kiedy były jeszcze małymi dziewczynkami, marzyło o włożeniu błyszczącej korony, pięknej sukni i ślicznych bucików, o zostaniu księżniczką. Wydaje mi się, iż w sporej części, na mojej decyzji o starcie w konkursie Miss Polonia, przeważyła właśnie ta mała dziewczynka, która wciąż jest gdzieś tam we mnie i znów chciałaby poczuć się jak wyjątkowa osoba. Teraz jednak starsza, stałam się bardziej świadoma obowiązków, jakie niesie za sobą uczestniczenie w takich zawodach. Dlaczego akurat w 2010 roku? Myślę, że w końcu dorosłam do realizacji mego marzenia i odpowiedzialności z nim związanej.

d3oxc9u

Moją motywacją jest reprezentowanie Podlasia na ogólnopolskich finałach i przygoda związana z tym wydarzeniem. Jako cel stawiam sobie dojście do finału. Ważnym jest, aby pokazać, że choć Miss Polonia to konkurs piękności, uroda nie liczy się najbardziej, tylko to, co każda kandydatka ma w sercu.

Aby jak najlepiej przygotować się do występu w kolejnych etapach wyborów, na pewno muszę pójść parę razy na siłownię bądź basen, żebym mogła się zmieścić w swoją sukienkę.

Staram się trzymać dietę, zważywszy na to, że jedzenie jest dla mnie ogromną przyjemnością. Wieczorami biegam razem z moimi psami, robię wszystko, aby utrzymać sylwetkę.

d3oxc9u

O WOJEWÓDZTWIE PODLASKIM:

Choć mało ludzi zdaje sobie z tego sprawę, Podlasie jest swoistą oazą ciszy i spokoju, przepełnioną cudownymi miejscami. Należy do nich przepiękny ogród leżący w centrum Białegostoku przy Pałacu Branickich, Parki Narodowe, jak również zwyczajne lasy i łąki, które przechodzących wprawiają w stan wewnętrznej równowagi. Jednak moim "magicznym", jak i również najpiękniejszym miejscem jest nieznana, leżąca nad Narwią wieś o nazwie 'Plutycze'. Jest to mała osada, gdzie każdy domek ma bogato rzeźbione ganeczki, okiennice. Ozdoby są ręcznie wykonane z drewna, co daje niesamowity efekt, niemożliwy do opisania słowami. Latem cała wieś tonie w morzu kwiatów, ich zapach unosi się nad całą miejscowością. Jest to miejsce, do którego cały czas chciałabym wracać.

Na tytuł Honorowego Ambasadora Województwa Podlaskiego najbardziej zasługuje Prezydent Tadeusz Truskolaski, ponieważ zmienił on wygląd miasta na lepsze. Teraz możemy chwalić się piękną starówką oraz odrestaurowanym Pałacem Branickich.

d3oxc9u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oxc9u