Trwa ładowanie...
wspaniały
06-07-2010 16:12

Wzmacniacz Anthem 225

Wzmacniacz Anthem 225Źródło: Hi-Fi Choice & Home Cinema
d278lyf
d278lyf

Kanadyjskie firmy z podziwu godną regularnością wprowadzają na rynek niezwykłe produkty hi-fi, a jednak europejski rynek zdaje się robić wszystko, aby je zignorować. Na szczęście kilku z nich udało się przebić, włączając w to niemal legendarne tunery Magnum Dynalab, elektronikę Brystona (dającego 20-letnią gwarancję na swoje produkty) oraz Classé.

Kolejną marką, która chce odnieść podobny sukces, jest Anthem firmy Sonic Frontiers International, znanego producenta urządzeń AV i siostrzanej firmy specjalizującego się w kolumnach Paradigma z powodzeniem dystrybuowanych na polskim rynku.

Nie dajcie się jednak zwieść wzmianką o wielokanałowych urządzeniach AV, gdyż Sonic Frontiers ma również bogate doświadczenie w produkcji sprzętu audiofilskiego. W latach 90. firma skonstruowała wysokiej klasy zintegrowany wzmacniacz lampowy o niskiej mocy (25W), a następnie 90W hybrydowy model lampowo-tranzystorowy. Testowany przez nas produkt to tranzystorowy wzmacniacz zintegrowany, który według zapewnień producenta jest w stanie dostarczyć 225W na kanał przy obciążeniu 8Ω.

Integrated 225 jest bardzo dobrze wyposażony i oferuje nawet przedwzmacniacz gramofonowy MM. Rozwiązanie to wydaje się użyteczne, ale ponieważ mamy tu do czynienia z komponentem aspirującym do miana urządzenia hi-endowego, można zadać sobie pytanie: po co? Nie przychodzi nam na myśl żadna wkładka z ruchomym magnesem, której można by nadać hi-endowy status czytaj więcej na tech.wp.pl

d278lyf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d278lyf