Trwa ładowanie...
d2jwx39
Ciekawostki

xRonix - krew i łzy w Gdańsku!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
xRonix - krew i łzy w Gdańsku!
(WP.PL)
d2jwx39

Niedawno w gdańskim studio tatuażu i piercingu gościł xRonix – jeden z najoryginalniej wyglądających obywateli RP. Wizyta Ronalda była związana z gościnnym kolczykowaniem chętnych i udzielaniem wywiadów. Nam udało się zarejestrować jedno i drugie.

Pierwszy kontakt z Ronaldem był dość szokujący, głównie ze względu na wygląd. Rzut oka na buty, getry, makijaż i diadem i już nie wiadomo czego się spodziewać.

Okazało się jednak, jak to często bywa, że pod kontrowersyjną powierzchnią kryje się wyjątkowo sympatyczny jegomość. Po krótkiej rozmowie xRonix zgodził się na wywiad i sfilmowanie jego pracy.

d2jwx39

Pierwszym klientem xRoniegox był Witalij z Rosji, który przyjechał spotkać się z Ronaldem w celu wykonania dwóch microdermali (kolczyków podskórnych) na twarzy.

<< ZOBACZ FILM >>

(UWAGA! Film tylko dla dojrzałych!)

Najpierw wszystko zostało dokładnie wymierzone i zdezynfekowane, następnie xRonix wydrążył skalpelem w skórze klienta miejsce na microdermale – jeden na czole, drugi na brodzie.

d2jwx39

Jedyne świadectwo „że boli”, dawały powieki kolczykowanego, które przy dużym bólu mocno zaciskał.

Następnie pod nóż poszła Magda, która chciała zrobić sobie septum (kolczyk w nosie). Po dokładnych przymiarkach przyszedł czas na kłucie. Warto napomknąć, że Magda została poinformowana przez swojego znajomego, że „takie przekłucie wcale nie boli”. Po zabiegu wyznała, że wśród wszystkich przekłuć, jakich w życiu doświadczyła to było najgorsze!

O jej prawdomówności mogą świadczyć łzy, które wypłynęły jej z oczu zaraz po przekłuciu.

Oprócz przekłuwania udało nam się zadać xRoniemux kilka pytań i dokładnie obejrzeć jego modyfikacje. Rozmowa okazała się bardzo owocna a najlepszym dowodem na to jest powyższy film.

d2jwx39

Podziel się opinią

Share
d2jwx39
d2jwx39