Trwa ładowanie...
07-06-2011 10:03

Yamaha Street Experience

Yamaha Street ExperienceŹródło: zdjęcie producenta
doak00a
doak00a

Za niespełna tydzień odbędzie się największa impreza motocyklowa tego typu w Polsce - Platinum Yamaha Street Experience. 13 i 14 czerwca na torze Poznań będzie można za darmo sprawdzić swoje umiejętności i potrenować jazdę po pętli. Platinum Orlen Oil i Yamaha zapraszają właścicieli motocykli szosowych wszystkich marek.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w organizacji imprez motocyklowych, Yamaha wraz z producentem oleju Platinum Orlen Oil zapraszają wszystkich motocyklistów-amatorów na bezpłatne "warsztaty" z jazdy torowej. 200 uczestników, którzy zgłoszą się jako pierwsi, będzie miało okazje do zweryfikowania swoich umiejętności pod okiem instruktorów i zawodników WMMP. Organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo zapewniając w ciągu dwóch dni treningów sędziów witrażowych i pełne zaplecze medyczne. Oprócz tego każdy motocyklista przejdzie szkolenie z zasad jazdy po torze.

Tor Poznań to jedyna pętla w Polsce, na której odbywają się eliminacje do Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski oraz motocyklowego Pucharu Adria. Podczas imprezy Platinum Yamaha Street Experience będą prowadzone pomiary, które pozwolą uczestnikom na porównanie swoich osiągnięć z wynikami profesjonalnych zawodników.

doak00a

Jak zapisać się na imprezę? Każdy posiadacz motocykla szosowego z prawem jazdy kategorii A może zapisać się na listę u autoryzowanych Dealerów Yamaha (listę znajdziecie tutaj http://www.yamaha-motor.pl/pl/dealer-locator/mapa-dealerow.aspx)
. Każdy motocykl przed wjazdem na tor będzie musiał przejść badanie techniczne. Sprawdzane będzie m.in. czy jednoślad jest zarejestrowany oraz czy emisja hałasu nie przekracza 98 dB.

Dodatkowymi atrakcjami będą:

  • dla chętnych trasy turystyczne w okolicach Poznania z lunchem w Zamku w Kurniku
    • paddock party po zakończeniu jazd pierwszego dnia
    • obecność zawodników WMMP (spotkania, pomoc w ustawieniach motocykli, rady dotyczące techniki jazdy)
    • park maszyn testowych Yamaha
    • sklep i serwis motocyklowy na miejscu

Wszystkie potrzebne informacje dostępne są na stronie Yamaha Motor Polska (http://www.yamaha-motor.pl/pl/)

doak00a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
doak00a