Trwa ładowanie...

Z młodszą będziesz mógł dłużej!

Z młodszą będziesz mógł dłużej!Źródło: Jupiterimages
d2ygyfq
d2ygyfq

Męskim okiem *
*
Młodości dodaj mi skrzydeł – pisał poeta Adam Mickiewicz w „Odzie do młodości”. I miał rację: młodość faktycznie uskrzydla. Zwłaszcza jeśli występuje w postaci młodej, atrakcyjnej partnerki.

Chcesz żyć długo? Znajdź sobie młodszą żonę. Tak można podsumować wyniki najnowszych badań niemieckich naukowców. Odkryli oni bowiem, że mężczyźni, którzy żenią się z młodszymi kobietami, żyją dłużej, niż mężczyźni żonaci z rówieśniczkami.

Zdaniem naukowców minimalna różnica wieku pomiędzy mężczyzną, a jego partnerką powinna wynosić 15 lat. W takim właśnie przypadku ryzyko przedwczesnego zgonu maleje statystycznie nawet o 20 %. Tak przynajmniej wywnioskowali Niemcy na podstawie wnikliwej analizy zgonów w Danii w latach 1990-2005.

d2ygyfq

Co ciekawe – odwrotna sytuacja, czyli taka kiedy to partner jest młodszy od kobiety – niesie zgoła odmienny skutek. Panie, które zadurzyły się w mężczyznach młodszych od siebie o 15 i więcej lat są w prawdziwym niebezpieczeństwie – prawdopodobieństwo ich zgonu zwiększa się bowiem nawet o jedną trzecią.

A zatem panowie pamiętajcie: młodsza partnerka to nie tylko dodatkowe walory, ale również warunek osiągnięcia długowieczności. W dodatku o niebo lepszy, niż jakieś tam witaminy, czy suplementy diety.

Jedyny minus polega na tym, że z taką piętnaście lat młodszą siksą czasem naprawdę trudno wytrzymać. Młodość bowiem ma również to do siebie, że lubi się wyszumieć. Bardzo intensywnie i do bladego świtu. A zarywanie nocy w pewnym wieku może już stanowić nie lada problem.

(eMPi, Kabron)

d2ygyfq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ygyfq