Trwa ładowanie...
24-02-2012 17:00

Z Navmax jeszcze szybciej

Z Navmax jeszcze szybciejŹródło: NAVI
d4gydhc
d4gydhc

Z Navmax jeszcze szybciej – nawigacja ON BOARD zwiększa zasięg usługi traffic o 30%

(fot. Materiały prasowe)

Autostrady w budowie, drogi i węzły komunikacyjne w przebudowie i tylko pytanie jak się sprawnie poruszać przez ten jeden wielki plac budowy ?

Odpowiedzią jest najnowsza wersja nawigacji Navmax 3.4, która rewolucjonizuje omijanie korków! Od najnowszej wersji użytkownicy nawigacji na smartfony oraz tablety, Navmax z usługą Navmax Traffic Control otrzymują nie tylko informacje o korkach i utrudnieniach w ruchu aktualizowaną co 2 minuty (co jest standardem dla Navmax od początku) ale dodatkowo informacje o korkach na nowo powstałych drogach, w miastach oraz całej sieci dróg krajowych i autostrad. Biorąc pod uwagę, że zasięg informacji o korkach oraz utrudnieniach w ruchu został zwiększony o 30% względem poprzedniej wersji, szykuje się prawdziwa rewolucja na naszych drogach!

(fot. Materiały prasowe)

d4gydhc

Navmax to polska aplikacja nawigacyjna typu „turn by turn” (tzn. manewr po manewrze), która swoją oficjalną premierę miała 3 stycznia 2012 roku. Mapy zainstalowane na smartfonie czy tablecie doskonale sprawdzają się podczas wyjazdów wakacyjnych czy służbowych gdyż do samej nawigacji Navmax nie potrzebuje transmisji danych (sieci GSM). W aktualnej wersji Navmax zaktualizowano mapy i plany miast dzięki czemu jeszcze szybciej i wygodniej kierowca dotrze do celu.

Nawigację Navmax z korkami można bezpłatnie pobrać na 30 dni, co daje pełną możliwość przetestowania nowych map oraz rozszerzonej i ulepszonej usługi Navmax Traffic Control.

Navmax jako pierwsza z polskich nawigacji ON BOARD z korkami daje użytkownikom możliwość przetestowania jej z pełną funkcjonalnością zarówno off-line jak i serwisów on-line przez tak długi czas. To sugeruje, że jej producenci liczą na długą współpracę z Użytkownikami nastawioną na zadowolenie z jakości usług.

W połączeniu z usługami dostarczanymi w czasie rzeczywistym (tzw. on-line) Mobilna Platforma Nawigacyjna Navmax w pełni wykorzystuje to co zespół Navmax przygotował dla swoich Użytkowników. Aktualny serwis pogodowy, kursy walut i komunikator ułatwiający odnalezienie znajomych to przydatne serwisy mobilne. Najatrakcyjniejszym z serwisów dla kierowcy jest Navmax Traffic Control, który został rozbudowany o nowe odcinki dróg co łącznie zwiększyło zasięg usługi o 30%. Nawigacja umożliwia w szybki sposób podczas nawigacji włączyć i wyłączyć omijanie korków. Tak więc to kierowca decyduje o poziomie zaufania do serwisu i cały czas ma możliwość kontrolowania sytuacji na drodze a w najdogodniejszym dla siebie momencie ominąć zator na drodze, tym samym oszczędzając czas i paliwo.

d4gydhc

Obecnie Navmax działa na systemy Android oraz Windows Mobile. Dzięki temu użytkownicy smartfonów oraz wszystkich tabletów z systemem Android mogą korzystać z nawigacji ON-BOARD. Zespół Navmax pracuje już nad kolejnymi odsłonami swoich prac. Na marzec 2012 roku zaplanowana jest premiera Mobilnej Platformy Nawigacyjnej na systemy Appla (iOS na wszystkie iPhone’y i iPad’y) a jeszcze przed wakacjami użytkownicy smartfonów Samsung będą mogli przetestować Navmaxa jak zwykle bezpłatnie na systemie operacyjnym Bada 2.0.

Ciekawym, bo praktycznie nie znanym w Polsce atutem tej aplikacji jest możliwość współpracy z dwoma systemami nawigacji satelitarnej GPS [Global Positioning System] oraz Glonass [rosyjski system nawigacyjny]. System GPS znają zapewne wszyscy, jednak nie każdy wie, że niedawno także rosyjski Glonass osiągnął ponownie pełny światowy zasięg stając się tym samym potencjalną przeciwwagą dla GPS. Dzięki temu wszyscy użytkownicy nawigacji Navmax na urządzeniach obsługujących obydwa systemy korzystają z najdokładniejszego w danej chwili i miejscu sygnału satelitarnego. Jest to możliwe we wszystkich urządzeniach, które obsługują obydwa systemy satelitarne a jest już ich na rynku polskim kilka. Pisaliśmy o tym więcej w innym artykule na wp.pl.

d4gydhc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gydhc