Trwa ładowanie...

Z nimi na manowce...

Z nimi na manowce...Źródło: carstuckgirls.com
d47dz7j
d47dz7j

Całkiem niedawno zakończył się najtrudniejszy z możliwych rajdów, słynny Dakar. Jak wiadomo w tegorocznym Dakarze Polacy pokazali się ze szczególnie dobrej strony. Dotyczy to głownie naszych kierowców pojazdów czterokołowych.

Absolutną rewelacją wyścigu był nasz „quadzista” Rafał Sonik, wyjątkowo dobrze pojechał też samochodowy duet Krzysztof Hołowczyc/ Jean-Marc Fortin

Redakcja serwisu facet, dotarła do unikatowych zdjęć z "nieoficjalnego rajdu Dakar", w którym uczestniczyły wyjątkowej urody zawodniczki.

d47dz7j

Niestety, dla niektórych z nich warunki panujące na arcytrudnej trasie wyścigu okazały się nie do przetrwania. I jak to zazwyczaj bywa w takich okolicznościach nie obyło się bez awarii i wywrotek.

Nikogo nie dziwi, że samochody prowadzone, przez te często młode i niedoświadczone panie, co i róż grzęzły w błocie.

Całe szczęście zaradne dziewczyny potrafiły poradzić sobie w tak ekstremalnych warunkach i chociaż nie każdej z nich udało się dojechać do mety całe szczęście obyło się bez ofiar.

Wszystkie uczestniczki, bez najmniejszego wyjątku okazały się prawdziwymi twardzielkami i chociaż niejednokrotnie nie obeszło się bez udziału pomocy drogowej, te cudownie panie zasłużyły na nasze brawa.

d47dz7j

Zachęcamy wszystkich abyście osobiście zobaczyli nasze bohaterki w galerii.

Jednocześnie informujemy, że już wkrótce rozpoczną się zapisy wszystkich chętnych i zdolnych panów, którzy przy okazji mają smykałkę do samochodów chcących zostać mechanikami w przyszłorocznej edycji wyścigu. Jeden z tegorocznych mechaników w sekrecie przed żoną powiedział nam, że to się naprawdę opłaca. zobacz dzielne dziewczyny

d47dz7j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47dz7j