Trwa ładowanie...
targi

Za nami pierwsze w Polsce Targi Męskich Gadżetów

Share
Za nami pierwsze w Polsce Targi Męskich Gadżetów
Źródło: Agnieszka Kubilus/Dariusz Breś
d1g37lv

W dniach 14-15 listopada 2015 roku w Arkadach Kubickiego w Warszawie odbyły się pierwsze w Polsce Targi męskich gadżetów. Targi w ciągu dwóch odwiedziło kilka tysięcy gości. W unikatowym miejscu oraz niezwykłej atmosferze zaprezentowali się wystawcy z wyselekcjonowaną ofertą w 5 kategoriach: motoryzacja, sport i zdrowie, nowe technologie, gadżety i akcesoria oraz moda.

Wśród prezentowanych marek pojawiły się między innymi:

DeSabor ambasador Coravin w Polsce - czyli unikatowego na świecie systemu do wina dzięki któremu możemy nalać wino do kieliszka bez konieczności otwierania butelki, kiedy tylko mamy na to ochotę, a wino dalej ma swój potencjał leżakowania.

d1g37lv

3DR - model drona SOLO, który został przedstawiony na targach to pierwszy na świecie dron z kamerą umożliwiający podgląd obrazu w jakości HD z kamer GoPro oraz pierwszy na świecie, oferujący zdalny dostęp do wszystkich możliwości i funkcji GoPro HERO3+ oraz HERO4.

ASUS na stoisku którego udało się otworzyć sejf z atrakcyjną nagrodą.

Marka Lavocca Men, męska biżuteria tworzona z pasja, wykorzystująca niespotykane wzornictwo, materiały i rozwiązania.

Cafardini- ubrania tworzone indywidualnie, ze szlachetnych tkanin, wygodne i z charakterem.

d1g37lv

Liberator Harley-Davidson, czyli pierwszy w Polsce i jedyny autoryzowany dealera Harley-Davidson w Warszawie, prezentujący na targach m.in. model motocykla, na którym jeździł Terminator.

Ogromne zainteresowanie wśród gości wzbudziła STREFA AGENTA, gdzie zaprezentowali się wystawcy nieodłącznie kojarzeni z wizerunkiem brytyjskiego agenta - Aston Martin, Omega, Sony.

Targom towarzyszyło wiele atrakcji, konkursów i ofert specjalnych przygotowanych przez partnerów wydarzenia. Można było przetestować strzelnicę laserową, biatlon i rzutki CWKS Legia Sekcja Strzelecka, jednokołowce SoloGo, skorzystać z jazd próbnych MINI i BMW, czy spędzić chwilę na pokładzie łodzi Cobalt.

Wśród gości pojawiło się wielu znanych panów, między innymi: Robert Lewandowski, Adam Adamonis, Mateusz Hładki, Karol Strasburger.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie Państwo pod tym linkiem
Autorzy zdjęć: Agnieszka Kubilus i Dariusz Breś
Organizator: Kreatywność i pasja www.targimeskichgadzetow.pl

d1g37lv

Podziel się opinią

Share
d1g37lv
d1g37lv