Trwa ładowanie...
d2nlc6t

Zabił żonę w ciąży, bo miała urodzić dziewczynkę!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zabił żonę w ciąży, bo miała urodzić dziewczynkę!
(AFP)
d2nlc6t

Do brutalnej zbrodni doszło w jednej z palestyńskich wiosek położonej kilka kilometrów na północ od miasta Nablus na Zachodnim Brzegu Jordanu.

Jak donosi amerykański portal LifeSiteNews, 27-letnia ciężarna kobieta została zabita przez swojego męża, tylko dlatego, że "ośmieliła się" nosić w swoim łonie dziewczynkę, a nie jak tego pragnął morderca, chłopca.

Mężczyzna został oskarżony o zbrodnię na podstawie oględzin jego ciała (miał rozliczne rany i zadrapania, świadczące o szarpaninie, do której doszło między nim i ofiarą), oraz po analizie badań DNA krwi, którą policja znalazła pod paznokciami jego żony. Badanie potwierdziło, że krew należy do męża ofiary. Palestyńczyk przyznał się do winy.

d2nlc6t

CHCIELI JĄ ZABIĆ, PRZEŻYŁA ABORCJĘ!<

Jak wynika z ustaleń policji, jednym z motywów, którym kierował się mężczyzna, jest fakt, że był zazdrosny o to, że jego rodzony brat doczekał się dziewięciu synów, podczas gdy sam oskarżony jest ojcem "zaledwie" trzech chłopców i "na dodatek" jednej dziewczynki. Jak zeznali krewni zamordowanej kobiety, mężczyzna już wcześniej bił swoją żonę, kiedy była w ciąży z jego pierwszą córkę, chcąc tym samym doprowadzić do poronienia.

Jesteście zdumieni bestialstwem zbrodni na własnej żonie i córce, która miała to "nieszczęście", że miała urodzić się dziewczynką? Opisany przypadek nie należy bynajmniej do odosobnionych. W wielu krajach na świecie płeć mającego się urodzić dziecka posiada kluczowe znaczenie dla rodziców, głównie ze względów ekonomicznych czytaj więcej...

ZOBACZ TAKŻE:

d2nlc6t

Aborcji mówimy nie! Czym grozi palenie w trakcie ciąży Skąd się biorą ciążowe zachcianki

W niektórych państwach i kręgach kulturowych narodziny dziewczynki ciągle pozostają "w złym tonie", "są niepotrzebne społecznie", a dodatkowo obciążają rodziców kosztami (tak jak np. w Chinach związanymi ze specjalną grzywną "od narodzin dziewczynek", czy koniecznością zapewnienia posagu wydawanej za mąż córce w wielu krajach arabskich) w przeciwieństwie do narodzin chłopca, które dla rodziny zawsze oznaczają zwiększenie jej prestiżu.

CHCIELI JĄ ZABIĆ, PRZEŻYŁA ABORCJĘ!

Z tego właśnie powodu w wielu miejscach kwitnie proceder selektywnej aborcji ze względu na płeć dziecka, a także dochodzi do rozlicznych morderstw, których ofiarami są narodzone już dziewczynki.

d2nlc6t

Jeśli chodzi o liczbę ofiar, to niechlubne pierwsze miejsce zajmują Chiny, gdzie ze względu na politykę demograficzną tamtejszego rządu od kilku lat można mówić wręcz o "rzezi dziewczynek". Jak przewidują eksperci, taka polityka musi doprowadzić do ogromnej dysproporcji płciowej, co już za 10 lat może zaowocować tym, że wśród młodych ludzi zdolnych do zawarcia małżeństwa będzie o 30 milionów mniej kobiet, w stosunku do mężczyzn czytaj więcej...

ZOBACZ TAKŻE:

Aborcji mówimy nie! Czym grozi palenie w trakcie ciąży Skąd się biorą ciążowe zachcianki

Chinom może zatem grozić to, co dzisiaj stało się domeną równie rygorystycznych Indii - znalezienie przez mężczyznę młodej żony graniczy z cudem, zatem niektóre rodziny decydują się na rezygnację z otrzymania posagu, czy wręcz płacą za pannę młodą.

d2nlc6t

Przypadek Indii jest szczególny jeszcze z jednego punktu widzenia. O ile w ateizowanych przez komunistów Chinach nie ma raczej mowy o jakichkolwiek skutkach moralnych osób decydujących się czy też wykonujących aborcję, to hinduizm uważa ją za jeden z najcięższych grzechów (jeden z sześciu rodzajów morderstwa).

CHCIELI JĄ ZABIĆ, PRZEŻYŁA ABORCJĘ!

Aborcja selektywna ze względu na płeć jest dozwolona w wielu krajach. Oprócz Chin i Indii oraz wielu państw azjatyckich, przypadki aborcji selektywnej odnotowane są także w muzułmańskich, chińskich i hinduskich środowiskach w Stanach Zjednoczonych czy Kanadzie. W Europie, legalnie aborcji ze względu na płeć dziecka mogą dokonywać mieszkańcy Szwecji.

ZOBACZ TAKŻE:

Aborcji mówimy nie! Czym grozi palenie w trakcie ciąży Skąd się biorą ciążowe zachcianki

d2nlc6t

Podziel się opinią

Share
d2nlc6t
d2nlc6t