Trwa ładowanie...
29-12-2010 16:46

Zaborcze kobiety

Zaborcze kobietyŹródło: Jupiterimages
dcxnoi8
dcxnoi8

Jesteście ze sobą już parę ładnych lat. Spędzacie razem każdą wolną chwilę – chodzicie na spacery, do znajomych, na imprezy, czasami nawet razem pracujecie. Kiedy przychodzi dzień, że miałbyś ochotę spędzić go wyłącznie w towarzystwie swoich kumpli to zawsze słyszysz te słowa: Nie ma mowy nie pójdziesz z kolegami na piwo!

Twoja żona lub dziewczyna znajdzie milion powodów aby nie wypuścić Ciebie z domu. Czy wiesz dlaczego One się tak zachowują i jak temu zaradzić??. Żony i dziewczyny Twoich kolegów nie mają nic przeciwko temu, aby wyszli oni raz na jakiś czas wieczorem do Pub’u na piwko. Natomiast Twoja kobieta jest bardzo zaborcza, potrzebuje mieć Ciebie zawsze przy sobie, na dodatek lubi kontrolować każdy Twój ruch – nawet zdalnie – wykonuje do Ciebie kilkanaście telefonów dziennie, sprawdza co jak i gdzie robisz. O wyjściu z chłopakami na piwo możesz zapomnieć. Co jest nie tak? Twoja partnerka nie ma do Ciebie zaufania, które oprócz miłości jest podstawą stałego, zdrowego związku.

Kiedy czujesz, że Twoja kobieta zmienia Wasz związek w więzienie dla ciebie, zastanów się czy czuje się ona bezpiecznie i czy zapewniłeś ją, że może Ci ufać w 100%. Ty wiesz, że ją kochasz, nawet powiedziałeś jej to kilka razy, wiesz też że nie interesują ciebie skoki w bok i nie idziesz na piwo aby podrywać inne dziewczyny, ale czy ona to wie? . Kobiecie musisz ciągle, ale to ciągle przypominać jaka jest dla Ciebie ważna, że ją bardzo kochasz i tylko ją. Kobiety dopóki nie czują, że są tą jedyną dla swojego faceta i że mogą jemu ufać w 100% są zazdrosne i węszą podstęp na każdym kroku. Dlatego gdy mówisz, że chciałbyś „wyjść w sobotę z kolegami na piwko” ona słyszy „pójdę z chłopakami i będę podrywał inne dziewczyny”. Natychmiast robi ci wyrzuty i wymyśla sto powodów dlaczego akurat w tą sobotę nie możesz wyjść.

Musisz uleczyć Wasz związek, przecież nie jesteście syjamskimi bliźniakami aby cały wolny czas spędzać razem . Twoja kobieta musi zrozumieć, że jesteście dwojgiem różnych ludzi, że nie jesteście związani już do końca życia łańcuchami i że nie musicie wychodzić wszędzie razem. Aby naprawić relacje między Wami musi wrócić do Waszego związku zaufanie. Tylko Ty możesz pomóc jej uwierzyć w to, że zawsze może Ci ufać. Tylko ty możesz podnieść jej poczucie bezpieczeństwa w związku.

Jak masz to wszystko zrobić??

dcxnoi8

Usiądźcie i wytłumacz jej, że bardzo ją kochasz, ale czasami masz potrzebę wyjść z kolegami, pośmiać się z nimi, powygłupiać, pogadać jak facet z facetem. Musisz ją zapewnić, że jeżeli masz ochotę wyjść bez niej nie oznacza to, że jesteś nią znudzony i że szukasz innej dziewczyny. Daj jej do zrozumienia, że "szpiegostwo", brak zaufania, kontrolowanie i "zamykanie" Ciebie w klatce doprowadzi jedynie do rozpadu Waszego związku. Powiedz jej, ze ona też powinna wychodzić ze swoimi koleżankami na kawkę, zakupy lub do kina na „babski” film. Rozstania są rzeczą normalną w każdym związku, a czasami nawet potrzebną. Przecież rozstajecie się tylko na kilka godzin, ale za to po powrocie jak się stęsknicie za sobą może być bardzo miło…

Pierwsze Twoje wyście nie będzie dla niej łatwe. Możesz złagodzić jej niepokój. Przygotuj przed wyjściem na spotkanie z kolegami dobrą kolację przy lampce wina, zjedzcie razem posiłek w miłej atmosferze, porozmawiajcie o tym jak jest Wam dobrze razem i że nic nie jest w stanie rozbić Waszego związku. Dodatkowo, aby Twoja partnerka nie została sama w domu i nie myślała o tym co teraz robisz i czy przypadkiem właśnie jej nie zdradzasz, zaaranżuj jej babski wieczór niespodziankę. Kup na przykład dla niej i jej przyjaciółki bilet do kina na komedię romantyczną lub umów ją do salonu SPA na zabiegi pielęgnujące ciało, gdzie się zrelaksuje.

Co zrobić jeżeli żadne argumenty i starania nie pomagają, a Twoja partnerka nadal nie wypuszcza Ciebie ze swoich szpon? Poszukaj porady u specjalisty – psychologa. Może Twoja partnerka ma poważniejszy problem, z którym nawet przy Twojej pomocy nie może sobie poradzić. Czasami kilka sesji u psychologa może zdziałać cuda i uleczyć Wasz związek. Możecie umówić się na wizytę prywatnie – koszt takiej wizyty wynosi około 100 zł za godzinę. Możecie również umówić się poprzez NFZ – wizyta jest nieodpłatna lecz w tym wypadku okres oczekiwania na wizytę może wynieść nawet do miesiąca.

dcxnoi8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcxnoi8