Trwa ładowanie...
12-06-2014 15:55

Zaczęły się mistrzostwa, więc koniec z seksem?

Share
Zaczęły się mistrzostwa, więc koniec z seksem?Źródło: 123RF.COM
d3ydaic

Zdarzyło wam się kiedyś usłyszeć od partnerki, że czuje się pokrzywdzona, bo bardziej od niej kochacie futbol? Jeśli jesteście zapalonymi kibicami, to pewnie nawet wielokrotnie. Nie ma w tym przypadku, jak wynika z badań przeprowadzonych przez markę Durex w Wielkiej Brytanii, aż 40 procent mężczyzn woli obejrzeć mecz piłki nożnej niż uprawiać seks.

W związku z najważniejszym wydarzeniem w sezonie futbolowym, postanowiono sprawdzić, jak mundial odbije się na życiu seksualnym kibiców. Panowie stawiają na szczerość - zamiast powoływać się na ból głowy, przyznają, że ich priorytetem są rozgrywki piłkarskie. Naukowcy opracowujący badanie wyszli z założenia, że seks przypomina piłkę nożną - udany jest wówczas, kiedy staje się połączeniem taktyki i spontaniczności.

Jak pokazują wyniki badań, mimo ogólnego przekonania, że to właśnie mężczyźni najrzadziej odmawiają łóżkowych atrakcji, aż 40 procent z nich zrezygnuje ze zbliżenia, aby obejrzeć mecz piłki nożnej. Jeśli jednak nie dojdzie do faulu taktycznego, a partnerka okaże się bardzo przekonująca, 42 procent panów postara się "mieć to szybko za sobą" i najlepiej jeszcze przed meczem. 37 procent wybierze natomiast drybling i połączy obie przyjemności, zerkając ukradkiem na ekran telewizora. Badania pokazują również, iż 1 na 3 panów gorzej postrzega symulowanie na boisku niż w łóżku. Tymczasem, wspaniały mecz jest jak seks - dwa razy lepszy bez udawania!

Udało się ustalić jakie są najpopularniejsze wymówki mężczyzn:

  1. Chcę obejrzeć mecz piłki nożnej
  2. Bolą mnie plecy
  3. Jestem zmęczony
  4. Boli mnie głowa
  5. Pracowałem do późna
  6. Mam coś do zrobienia
  7. Jestem za bardzo pijany
  8. Może później?
  9. Średnio się czuję
  10. Muszę wcześnie wstać

(ac/durex/facet.wp.pl)

d3ydaic
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ydaic