Trwa ładowanie...
09-12-2011 15:01

Zajęci faceci są bardziej atrakcyjni

Zajęci faceci są bardziej atrakcyjniŹródło: Thinkstockphotos
d2j8yee
d2j8yee

Zajęci faceci są bardziej atrakcyjni * Mężczyzna, który ma dziewczynę lub żonę zyskuje w oczach... obcych kobiet. To cenna wskazówka zwłaszcza dla samotnych panów. Wystarczy bowiem otoczyć się koleżankami, by "złowić" partnerkę dla siebie!*

Nie od dziś wiadomo, że panie lubią plotkować, omawiać, analizować. Liczą się też z opinią innych kobiet, a z zainteresowaniem śledzą nie tylko życie znanych osób, ale też swoich koleżanek.

Najprawdopodobniej właśnie takie zachowania doprowadziły do tego, że panie oceniając mężczyzn, analizują ich relacje z innymi kobietami... To znaczy, że mężczyzna będący w stałym związku postrzegany jest przez inne białogłowy, jako ten godny zaufania, troskliwy, po prostu idealny partner do życia. Natomiast mężczyźni samotni, pojawiający się na imprezach, w sklepie, na ulicy zawsze solo lub z kumplem, uznawani są za dziwaków, starych kawalerów, wybrakowany materiał. Dla kobiet, nawet tych samotnych, poszukujących partnera, (o ironio losu!) wolni panowie są podejrzani. Ktoś, kto długo nie miał partnerki, najwidoczniej nie potrafi żyć w związku. Kobiety od razu wymyślają kilka czarnych scenariuszy w takiej sytuacji: "pewnie to duży chłopiec, który nie nadaje się do normalnego życia", "luzak, artysta, szaleniec", "żadna z nim nie wytrzymała", "brudas i gbur", "maminsynek", lub co gorsza: "to na pewno gej".

Przeprowadzono nawet badanie, które jest dowodem na te dziwne mechanizmy w kobiecej logice. Pierwsza grupa pań otrzymała zdjęcia kilku mężczyzn i musiała ocenić ich atrakcyjność. Głosy rozłożyły się na różnych panów - w zależności od gustu (obiektywnie rzecz biorąc każdy z nich był przystojnym modelem). Natomiast druga grupa respondentek musiała oceniać fotografie, wśród których były zdjęcia samych mężczyzn, oraz facetów z partnerką. Niemal wszystkie panie wybrały zdjęcia zajętych facetów!

d2j8yee

Nas szczerze dziwi taki mechanizm, bowiem szukając dziewczyny, raczej zwracamy uwagę na te wolne, nie uwikłane w relacje z innymi facetami. Nie lubimy bowiem komplikacji. Nie lubimy też kobiet, które non stop otaczają jacyś mężczyźni. Zazdrość jest trudnym uczuciem, choć nie dajemy po sobie poznać, że jesteśmy zazdrośni - to często ją czujemy. Dlatego też, staramy się unikać kobiet, które non stop będą nas narażały na wściekłość i obawy. Poza tym kobieta, która zdradza swojego chłopaka, nie zasłuży raczej na nasz szacunek, jeśli nawet kiedyś będziemy razem...

BL/PFi

d2j8yee
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j8yee