Trwa ładowanie...
dbuc785

Zamknięcie sezonu motocyklowego 2010!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zamknięcie sezonu motocyklowego 2010!
(CITY RUN)
dbuc785

Mamy ważną wiadomość dla wszystkich entuzjastów jednośladów. Już w sobotę 25 września, odbędzie się impreza zamknięcia sezonu motocyklowego. Atrakcji przewidzianych jest wiele.

Wszystko zacznie się o 13:30 zbiórką na parkingu przy Hali Oliwia w Gdańsku. Tam motocykliści uformują kolumnę, która o 14 wyruszy na paradę ulicami trójmiasta (ok. 50km).

ZOBACZ PROGRAM IMPREZY >>

dbuc785

Po powrocie na terenie AWF Gdańsk (Hala Widowiskowo-Sportowa wjazd od strony Al. Grunwaldzkiej) odbędzie się ostatnie grillowanie w tym sezonie. Oprócz stoisk z kiełbaskami i napojami, przybyli będą mogli podziwiać stare amerykańskie samochody, motocykle (między innymi policyjny Kawasaki KZ 1000, choppery, custom bikes i wiele innych).

Organizator zadbał również o atrakcje dla dzieci. Maluchy będą mogły zwiedzić prawdziwe karetki i wozy strażackie. Każdy będzie mógł usiąść na wystawionych motocyklach i zrobić sobie zdjęcie. Na miejscu będzie również wiele stoisk wystawowych z najnowszymi akcesoriami motoryzacyjnymi i propozycjami na przyszły sezon. O oprawę muzyczną zadba DJ.

After Party planowane jest na godzinę 21 w klubie AVIATOR, przy ulicy Miszewskiego 12. Będzie tam czekać na pełnoletnich przybyłych gorąca atrakcja. Nie będziemy zdradzać zbyt wiele szczegółów, powiemy tylko, że piękne panie myjące motory to dopiero początek…

PLAN IMPREZY:

dbuc785

13:30 - Zbiórka, Parking Hala OLIVIA
14:00- Parada ulicami Trójmiasta (ok 50km)
14:30- AWF Gdańsk (Hala Widowiskowo-Sportowa wjazd od strony Al. Grunwaldzkiej) - grill, stoiska, napoje, american old cars, itd.
21:00 - After Party, klub AVIATOR, Gdańsk ul. Miszewskiego 12

dbuc785

Podziel się opinią

Share
dbuc785
dbuc785