Trwa ładowanie...
Styl

Zapach dzikości i drapieżnego sexapilu

Share
Zapach dzikości i drapieżnego sexapilu
Źródło: materiały prasowe
d1d58eo

Nowa linia Wild Collection pomoże mężczyznom odpowiedzieć na nurtujące pytanie: ”Jak pachnie dzika męskość ?” Marka Old Spice to klasyk wśród męskich kosmetyków. Wprowadza ona na Polski rynek nową linią produktów Wild Collection, która reprezentuje dziką stronę męskości i przeznaczona jest dla facetów, dla których zapach jest sposobem wyrażania siebie i swojej wolności.

Zapach to jeden z podstawowych elementów, które składają się na wizerunek człowieka. Niesamowicie oddziałuje on na podświadomość. Wyjątkowy i niepowtarzalny zapach, może sprawić, że pomiędzy ludźmi wytworzy się nieposkromiona siła przyciągania. Taka jest właśnie nowa linia Wild Collection, która reprezentuje dziką stronę męskości. Marka Old Spice, z legendarnym znakiem białej łódeczki, w ramach nowej linii Wild Collection, oferuje trzy różne zapachy męskości: Foxcrest, Hawkridge i Wolfthorn.

Old Spice Foxcrest:

Zapach to dziwna sprawa, chyba, że jest to Old Spice Foxcrest, w tym przypadku mamy do czynienia z przeciwieństwem dziwności. To subtelny zapach dla podstępnych i przebiegłych jak lis dżentelmenów. Oferujący aromat polnych ziół, połączony z nutą cytrusową oraz nietuzinkowe mieszanki egzotycznych nut owocowych.

d1d58eo

* Old Spice Hawkridge:*

Zapach Hawkridge płynie łagodnie w przestworzach, w wyrafinowany sposób podbijając serca niespodziewających się niczego kobiet. Hawkridge to unikatowe połączenie aksamitnych nut Tonka, czerwonych owoców oraz czekolady z eklektyczną mieszanką piżmu i drzewa sandałowego. Kompozycja tych składników sprawia, że Hawkridge jest skrzydlatym posiadaczem wszystkich romantycznym podbojów.

Old Spice Wolfthorn:

Niezależnie od tego czy jesteś samotnym wilkiem, czy wyjesz do księżyca wspólnie ze stadem swoich kumpli, mamy dla ciebie właściwy zapach. Zapach stworzony dla dzikich stworzeń ukrywających się pod zasłoną nocy. Wolfthorn to mieszanina przerażającego pragnienia i niebezpiecznie pieszczotliwego futra, wspaniałych namiętnych pocałunków i tajemniczego, przenikliwego spojrzenia, od którego po plecach przechodzą ciarki.

Cena produktów Old Spice Wild Collection: żel 9,99 PLN, dezodorant 14,99 PLN

d1d58eo

Podziel się opinią

Share
d1d58eo
d1d58eo