Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
16-08-2016 12:46

Zapraszamy na Charlotta Custom Moto Fest!

W dniach 25-28 sierpnia w Dolinie Charlotty odbędzie się Charlotta Custom Moto Fest.

Artykuł sponsorowanyArtykuł sponsorowany
Zapraszamy na Charlotta Custom Moto Fest!Źródło: Archiwum organizatora
d2lgae1
d2lgae1

Charlotta Custom Moto Fest to impreza integrująca rozbudowaną branżę konstruktorów motocykli Custom łącząca w sobie elementy zlotu, festiwalu, wystawy, a nawet targów.

Custom (niestandardowy) to rodzaj motocykla budowanego ręcznie, często od podstaw lub przerabiany według indywidualnych potrzeb i wyobrażenia przyszłego właściciela. Twórcy tych motocykli to rzemieślnicy-artyści, a ich projekty to często prawdziwe dzieła sztuki, które zachwycają wzbudzając podziw i pożądanie.

Moto Fest to międzynarodowe wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników motoryzacji, a w szczególności fanów jednośladów w klimacie Custom, które odbędzie się 25-28 sierpnia 2016r. Wyjątkowy klimat i piękne otoczenie Doliny Charlotty, w której po raz trzeci organizowany jest zlot, gwarantują wypoczynek godny prawdziwego podróżnika. Charlotta Moto Fest to event oparty na bogatym programie z szeroką gamą atrakcji. Zapewni on przybywającym ze wszystkich zakątków Polski i Europy uczestnikom świetną zabawę i dostarczy niezapomnianych przeżyć.

Archiwum organizatora
Źródło: Archiwum organizatora

W tym roku program Charlotta Moto Fest zawiera wiele nowych pozycji m.in:
• Scena koncertowa
• Bogaty program artystyczny
• Konkurs na najpiękniejszy motocykl
Kolejną atrakcją wydarzenia będą wycieczki motocyklowe po przepięknych okolicach Doliny Charlotty. Zlotowicze będą mieli okazję uczestniczyć w koncertach gwiazd. W piątek wystąpi SoulfunK Re View Dr Blues & Joanna Dudkowska oraz* M.A.M. Trio, w sobotę BeMy* oraz Arkadiusz Jakubik z zespołem Dr Misio. Bilety dostępne już od 15zł!

d2lgae1

Przez cały czas trwania imprezy, na polach eventowych, dla Uczestników uruchomione będą stanowiska z grillowanym mięsiwem oraz bary piwne.

Więcej informacji na stronie www.charlottamotofest.pl.

Artykuł sponsorowany
d2lgae1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lgae1