Trwa ładowanie...
Styl

Żeglowanie po wzburzonych wodach mody

Share
Żeglowanie po wzburzonych wodach mody
Źródło: informacja prasowa/Navigare
d40ybpf

W kolekcjach marki NAVIGARE obecny jest jeden stały element – rys marynistycznej inspiracji. Koszulki polo, wielobarwne kurtki wiatrówki czy szorty we wszystkich odcieniach żeglarskiego błękitu zachwycą najbardziej wymagających fanów będącego w trendach marynarskiego look’u.

Letnia oferta włoskiej marki jest na tyle szeroka, że umożliwi Panom żonglowanie możliwościami i złożenie z pojedynczych modeli niemal nieograniczonej ilości stylizacji w duchu żeglarskiego trendu. Sztandarowe polówki będą stanowić idealną bazę dla cienkich swetrów z najwyższej jakości materiałów w stonowanej kolorystyce. Liczne marynarskie akcenty – nie tylko tak oczywiste jak paski – wpasowują się w ogólną estetykę kolekcji, stając się jej wyróżnikiem. Łaty na łokciach, kołnierzyki w kratkę, dwubarwne guziki czy kieszenie i naszywki na piersiach świadczą o dbałości marki o szczegóły.

Ubrania NAVIGARE nadają się nie tylko do noszenia na lądzie – są wprost stworzone do bardziej specjalistycznych warunków na jachcie, co nie jest zaskoczeniem w świetle współpracy marki ze szkołą żeglarską Róża Wiatrów. NAVIGARE stawia na wygodę, którą jednak łączy z elegancją w stylu preppy.

d40ybpf

Podziel się opinią

Share
d40ybpf
d40ybpf