Trwa ładowanie...
15-03-2016 23:04

Zielono mi z Jamesonem!

Zielono mi z Jamesonem!Źródło: mat. prasowy
d4iy24u
d4iy24u

To już tradycja – marzec sponsoruje kolor zielony i whiskey Jameson. W tym roku w nowej, limitowanej odsłonie, przygotowanej specjalnie dla oryginalnych imprezowiczów świętujących pod hasłem #BeOriginal. Limitowaną butelkę zaprojektował imiennik marki, James Earley, dubliński artysta uliczny.

Zielony miesiąc jest tylko raz w roku, z tej okazji warto zaopatrzyć się w specjalną edycję Jamesona! Tegoroczna, piąta już edycja limitowanej butelki Jamesona, zaprojektowana przez Jamesa Earleya, zainspirowana została miastem, a dokładniej mostami łączącymi dwa brzegi dublińskiej rzeki Liffey. Projekt przedstawia, w jaki sposób te konstrukcje odzwierciedlają duszę współczesnego Dublina, łącząc miejsca, ludzi i pomysły. James Earley, wykorzystując charakterystyczne elementy irlandzkich mostów, takich jak Grattan, Most Seana O’Casey’a czy Most Samuela Becketta, daje wyraz swojemu oddaniu stolicy Irlandii. Poza graficznymi interpretacjami, artysta wykorzystuje w projekcie etykiety hasło „Dublin, nasze miasto”, które wzmacnia przyjazny wizerunek miasta.

#BeOriginal
Wraz z nową butelką rusza akcja #BeOriginal, w której co tydzień można wygrać idealny miejski pojazd – hulajnogę. Co zrobić? Nic prostszego – być sobą, bawić się oryginalnie, świętować zielony miesiąc i dzielić się tym na Facebooku Jamesona!

* A co potem?*
Oprócz konkursu, na wszystkich zielonych imprezowiczów czekają miejskie wydarzenia z mnóstwem atrakcji m.in. pokazami graffiti inspirowanego nową butelką oraz miastem, w którym będziemy świętować. Dodatkowo na fanów miejskich dwuśladów czekają specjalnie przygotowane na tę okazję rowery Jamesona. Odwiedzimy aż pięć miast, szukajcie nas…

11.03 Poznań/ Kultowa
12.03 Wrocław/ Nietota
17.03 Warszawa/ Bar studio*
18.03 Warszawa/ Karowa 31
19.03 Kraków/ Prozak 2.0.
02.04 Sopot/ Mewa towarzyska

d4iy24u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iy24u