Trwa ładowanie...
10-01-2014 15:59

Zmysłowy kalendarz na rok 2014

Zmysłowy kalendarz na rok 2014Źródło: materiały prasowe
duktmrs
duktmrs

Marka Media Markt wydaje ekskluzywny kalendarz ścienny na rok 2014. Piąta edycja zbiega się z jubileuszem 15-lecia obecności sieci w Polsce. Motywem przewodnim sesji zdjęciowej jest sceneria włoskiej Ligurii.

Kalendarz Media Markt został wydany po raz pierwszy w 2009 roku i od razu zyskał dużą popularność. Od tego czasu pojawiają się kolejne jego wersje, przedstawiające artystyczne akty pięknych kobiet w towarzystwie markowych urządzeń RTV i AGD oraz najnowszych gadżetów elektronicznych. Elementem łączącym wszystkie dotychczasowe edycje i podkreślającym charakter marki jest wysmakowana erotyka. Poza jednym przypadkiem, gdy w 2012 roku na zdjęciach pojawiły się kolory, kalendarze wypełniają klasyczne czarno-białe obrazy.

Piękne kobiety i niepospolite otoczenie to cechy charakterystyczne niezwykłych kalendarzy Media Markt. Dzięki współpracy ze zdolnymi artystami akty wyróżniają się na tle innych profesjonalnym wykonaniem, dbałością o detale, precyzyjną stylizacją. Prowokacyjny styl wydawnictwa idealnie współgra z wizerunkiem naszej marki. Tegoroczne zdjęcia są dowodem na to, że każda kolejna edycja może być jeszcze piękniejsza – powiedziała Ewelina Piątek, Manager ds. Marketingu Media Markt.

Kalendarz wydawany jest w limitowanym nakładzie, wynoszącym jedynie 1200 sztuk, nie jest dostępny w sprzedaży i trafi do najważniejszych partnerów handlowych marki. W zdjęcia wkomponowane zostały najbardziej pożądane urządzenia z oferty Media Markt, a każdy miesiąc ujęty w kalendarzu nawiązuje do innego producenta.

Z okazji premiery nowej edycji kalendarza, producent przygotował dla wszystkich użytkowników konkurs.

Pierwsze 10 osób, które wyślą poprawne odpowiedzi na pytanie:

_* W jakim sklepie można kupić produkty marek: ok., ISY, PEAQ, KOENIC?*_

na adres facetkonkurs@serwis.wp.plmają szansę zdobyć nowy kalendarz ścienny.
Przy każdej odpowiedzi prosimy o podanie danych adresowych do wysyłki kalendarza.

Autorem zdjęć jest Łukasz Pęcak. Sesję zdjęciową zrealizowało Studio Filmowe M5.

duktmrs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duktmrs