Trwa ładowanie...
22-03-2016 17:46

Znamy rezultaty Party Challenge!

Znamy rezultaty Party Challenge!Źródło: D.Kramski/BRAVE
d2ciys2
d2ciys2

Cykl imprez „Party Challenge by Desperados” objął Trójmiasto, Poznań, Warszawę i Kraków. Pochodzący z tych miast reprezentanci sceny klubowej rywalizowali o miano Mistrza Polski Twórców Imprez. Jakie atrakcje towarzyszyły muzycznym pojedynkom? Zobacz zdjęcia!

Aby uzyskać ten zaszczytny tytuł przyznawany głosami imprezowiczów, reprezentacje sceny klubowej starały się zaprezentować na tyle wysoki poziom muzyczny i pomysłowość oraz umiejętność improwizacji, by swoim występem uwieść tłum. Podczas imprez, poza świetną oprawą audiowizualną (wykazali się nie tylko DJ’e ale i Video DJ’e), zobaczyć można było także tancerki w najbardziej fantazyjnych stylizacjach, konfetti, efekty pirotechniczne i taniec z wykorzystaniem ognia.

fot. D.Kramski/BRAVE

d2ciys2

Ważną atrakcją zabawy podczas pojedynków było umożliwienie imprezowiczom głosowania poprzez aplikację na smartfony. Miłośnicy dobrej muzyki i zabawy do białego rana mogli także robić sobie zdjęcia na specjalnych totemach i tym zdjęciem pokazać na Facebooku, której drużynie kibicują w Wielkim Finale. Dużą popularnością cieszyła się również „Gifbudka”, w której można było stworzyć własnego pomysłu gify.

fot. D.Kramski/BRAVE

Mistrzostwa miały swój Wielki Finał w warszawskim Instytucie Energetyki. Był to prawdziwy pojedynek na brzmienia, emocje i wyobraźnię. Starli się w nim Szpadyzor Records, Mewa Towarzyska, Wiadomo i Flirtini. Wieczór uświetniły także występy międzynarodowych gwiazd: SBCR (The Bloody Beetroots), White Lies Dj Set oraz polskich DJ’ów: Auera i Bshosy.

Przebieg wydarzeń relacjonowali na żywo imprezowi eksperci Desperadosa – Wujaszek Liestyle i Zosia Zborowska.

fot. D.Kramski/BRAVE

d2ciys2

Mistrzem Polski Twórców Imprez po pełnej emocji rywalizacji została Mewa Towarzyska – klub zakotwiczony w samym sercu Sopotu, miejsce wymykające się nudnym szufladkom.


Party Challenge by Desperados to pierwsze Mistrzostwa Polski Twórców Imprez, w których przedstawiciele sceny klubowej z czterech miast Polski konkurowali o miano Mistrza Polski Twórców Imprez. To pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Zmienia ono sposób myślenia ludzi o imprezowaniu i podnosi je do rangi prawdziwej sztuki.

fot. D.Kramski/BRAVE

d2ciys2

Zasady były proste. W Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie po dwóch przedstawicieli twórców imprez z tych miast spotkało się na neutralnym terenie. Tego samego wieczoru musieli rozkręcić imprezę – każdy na swój unikalny sposób i przekonać do siebie imprezowiczów. O tym, kto wygrywał starcie i awansował do Wielkiego Finału, decydowali imprezowicze, którzy byli sędziami tego pojedynku.

27 lutego w Warszawie miał miejsce Wielki Finał. Zobacz, jak wyglądała najlepsza impreza roku i dowiedz się, kto został pierwszym Mistrzem Polski Twórców Imprez.

fot. D.Kramski/BRAVE

fot. D.Kramski/BRAVE

fot. D.Kramski/BRAVE

fot. D.Kramski/BRAVE

d2ciys2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ciys2