Trwa ładowanie...
d23y9yr
Ciekawostki

Zrobiła ze swoich piersi powierzchnię reklamową!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zrobiła ze swoich piersi powierzchnię reklamową!
(123RF)
d23y9yr

W świecie show-biznesu jest wiele kobiet, o których można powiedzieć, że swoją karierę zawdzięczają... swoim piersiom. Ich nazwisk nie wymienimy z czystej przyzwoitości, chociaż wielu z was i tak z pewnością domyśla się, o kogo nam chodzi.

Wysokie kontrakty, które podpisały te panie sprawiają, że wiele młodych dziewczyn z nieskrywaną chęcią podążyłoby ich śladem. Jednak nie każda biuściasta nastolatka ma okazję się wybić. Niektóre zatem zaprzestają wszelkich prób i zaczynają zajmować się normalnym życiem zwykłych śmiertelników - zaczynają pracę w biurze czy sklepie, rodzą dzieci, a weekendy spędzają przed telewizorem, podziwiając te, które piersiom zawdzięczają karierę. Są jednak i takie, które traktują swój biust jak towar, który mają do zaoferowania i wykładają go na ladę - dosłownie i w przenośni. Nie, nie chodzi nam o prostytutki czy striptizerki.

Pamiętacie Virginie Caprice, francuską gwiazdę porno, która typowała wyniki Euro 2012 swoim biustem? Nie wiemy czy podstarzała aktoreczka filmów dla dorosłych, o której pisaliśmy w zeszłym roku stała się inspiracją dla młodych dziewcząt, czy być może to wrodzona pomysłowość współczesnej młodzieży podsuwa takie pomysły, ale pewna Czeszka poszła o krok dalej!

(fot. The Sun)

d23y9yr

Swój, skądinąd ponętny biust, przeznaczyła na powierzchnię dla reklam i dedykowanych wiadomości tekstowych! Z racji, że czeska pomysłowość i zaradność jest słynna na cały świat, nikogo chyba nie zdziwi, że młoda rodaczka Petry Nemcovej, postanowiła na tym zarobić. Choć trzeba przyznać, że ceny nie są wygórowane, za jedno zdjęcie prezentujące konkretny komunikat, dziewczę życzy sobie zaledwie 300 koron czeskich, czyli równowartość 50 zł.

Początkowo dziewczyna zamieściła anons na jednym z serwisów ogłoszeniowych, by później przenieść się na facebooka, gdzie ma już 2000 "lajków".

(fot. The Sun)

d23y9yr

- Jestem piękną dziewczyną i ofiaruję moje piersi jako powierzchnię do przesyłania wiadomości i zamieszczania reklam - wyjaśniła dziewczyna - udowadniam tym samym, że seks naprawdę świetnie się sprzedaję.

Nie wiemy, ile dotychczas zarobiła młoda Czeszka, jednak przyznajemy rację jednemu z jej fanów na facebooku, który twierdzi, że w przypadku tego towaru, mamy wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny.

PFi, facet.wp.pl

Zobacz: "Jak z bankruta stać się milionerem"

d23y9yr

Podziel się opinią

Share
d23y9yr
d23y9yr