Trwa ładowanie...

Zwyrodnialcy w cesarskich szatach

Share
Zwyrodnialcy w cesarskich szatach
Źródło: Jupiterimages
d3g6u6w

"Cysorz to ma klawe życie" - kto z nas nie zgodziłby się z tak oczywistym faktem, jak to, że posiadając nieograniczoną władzę, posiada się również moc spełniania wszelkich swoich kaprysów.

Najlepszymi ku temu dowodami są oczywiście żywoty rzymskich cesarzy, których fantazja, jeśli chodzi o kaprysy (zwłaszcza seksualne) nie znała granic, a zazwyczaj zahaczała o najzwyczajniejsze w świecie barbarzyństwo i zwyrodnialstwo.

Inna sprawa, że takową wszechwładzą często dane im było cieszyć się zaledwie kilka miesięcy, bo kończyli ze sztyletem w gardle. Poznajcie zwyrodnialców w cesarskich szatach!

d3g6u6w

1. Juliusz Cezar: _"Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek"_

Temu niewybrednemu powiedzeniu puchnących od burzy hormonów nastolatków hołdował nie kto inny, jak... Juliusz Cezar.

Tak, właśnie ów sławny uwodziciel cudzych żon, co było cechą opiewaną i podziwianą przez jego żołnierzy ("Obywatele, żon strzeżcie, gacha łysego wieziemy"), rozsmakowywał się nie tylko w damskich wdziękach.

Słabość Cezara do oddawania się mężczyznom również została uwieczniona w piosence: "Cezar to Galię zniewolił, zaś Nikomedes Cezara". Homoseksualny romans stał się przedmiotem kpin i niewybrednych żarcików nawet na najwyższym szczeblu czytaj więcej...

d3g6u6w

[

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

d3g6u6w

Podziel się opinią

Share
d3g6u6w
d3g6u6w