Trwa ładowanie...
d3elv56
Ciekawostki

Życzenia na Dzień Chłopaka

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Życzenia na Dzień Chłopaka
(Shutterstock.com)
d3elv56

Chcesz złożyć z okazji Dnia Chłopaka wyjątkowe życzenia, ale nie masz zupełnie pomysłu, jak je ułożyć? Nic straconego! Poniżej znajdziesz kilka inspiracji i gotowych wzorów, które z pewnością okażą się dla Ciebie pomocne. Spraw odrobinę przyjemności bliskiemu Ci mężczyźnie i złóż mu oryginalne życzenia. Sprawdź przygotowane przez nas podpowiedzi przygotowane specjalnie z okazji tego święta.

Każdy z nas lubi być obsypany życzeniami. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku mężczyzn, którzy dziś obchodzą swoje święto. Dzień Chłopaka to doskonała okazja do tego, by przekazać wyjątkowe wyrazy serdeczności. Czasem jednak chwilowy zanik weny sprawia, że mimo usilnych prób nie jesteśmy w stanie wymyślić żadnych oryginalnych życzeń. W takim wypadku warto skorzystać z gotowych wzorów, które mogą okazać się cenną inspiracją. Specjalnie z okazji Dnia Chłopaka przygotowaliśmy kilka przykładów oryginalnych i wyjątkowych życzeń.

Osobiście czy przez sms?

d3elv56

Dzień Chłopaka jest jedną z wielu okazji, która wiąże się ze składaniem życzeń. Za każdym razem zastanawiamy się, nad tym, w jakiej formie powinniśmy złożyć komuś nasze wyrazy serdeczności. Czy wypada wysłać życzenia przez sms lub inną wiadomość elektroniczną? Tak, jeśli tylko utrzymujemy z odbiorcą bliskie i koleżeńskie relacje. Dzień Chłopaka to święto, które głównie obchodzą ludzie młodzi, więc w większości przypadków życzenia zostaną przekazane właśnie w sposób elektroniczny. Nie zabraknie jednak osób, które będą chciały nadać swojej wiadomości nieco więcej jakości i zdecydują się np. osobiste złożenie życzeń lub wręczenie ich na ozdobnej kartce. Tego typu forma, bez względu na stopień zażyłości, wciąż uważana jest za elegantszą.

Przykłady życzeń

Życzenia z okazji dnia chłopaka mogą przybrać różną formę. Poniżej przedstawiamy kilka wariantów, którymi można zainspirować się przy układaniu własnych tekstów.

Klasycznie: W dniu Twojego święta życzę Ci samych serdeczności i pogody ducha. Nigdy nie trać wiary we własne możliwości oraz dzielnie i wytrwale dąż do postawionych sobie celów.

d3elv56

Dla młodszych:

_Dziś jest święto wszystkich chłopców, I tych dużych i tych małych, Czas więc życzyć dużo harców, Chwil szczęśliwych i wspaniałych. W szkole samych piątek, szóstek, W życiu samej pomyślności, Byś nie wiedział, co to smutek, Byś nie zaznał czyjejś złości. _ Dla starszych:

_Z okazji święta wszystkich chłopców, Chcę Ci życzyć wytrwałości i miłości. Byś nigdy nie zwątpił w ludzką życzliwość i nie zapomniał o potężnej sile własnych marzeń. _ Na wesoło:

_W dniu twojego święta Moc życzeń przesyłam, By między nami mięta Nigdy nie ubyła, Byś mocny był i siln y Niczym byk lub tur Byś uczynny był i pilny Przeskoczył każdy rów i mur! _ Na poważnie:

_Z okazji Twojego święta przesyłam najserdeczniejsze życzenia. Niech ślepy los zawsze będzie dla Ciebie łaskawy, a każde chwile wypełnione będą pełnią szczęścia. Abyś nigdy nie zwątpił w piękno życia i własne umiejętności. _

d3elv56

Podziel się opinią

Share
d3elv56
d3elv56