Trwa ładowanie...
01-12-2015 07:43

Życzmy sobie Tyskiego najlepszego!

Życzmy sobie Tyskiego najlepszego!Źródło: materiał prasowy
d41cuoe
d41cuoe

Czy każdego roku zastanawiasz się skąd wziąć pomysł na świąteczne życzenia? Chcesz uniknąć sztampy, ale nie wiesz jak? Tyskie powraca ze swoimi świątecznymi opakowaniami, które pozytywnie Cię zainspirują i sprawią, że tegoroczne życzenia będą inne, niż wszystkie!

Do sklepów powraca Tyskie z limitowaną serią etykiet. Na puszkach i butelkach piwa pojawiły się specjalne nadruki, które połączone w dowolny sposób stworzą kreatywne życzenia. Świąteczne opakowania można znaleźć w sklepach w całej Polsce, już od początku listopada.

Składanie życzeń wcale nie jest łatwą sprawą, w dodatku czasami może prowadzić do niezręcznych sytuacji - mówi Igor Zajda z marki Tyskie. – Ponownie chcemy wesprzeć i zainspirować piwoszy. Dzięki naszym etykietom przekażą to, co chcą – bez zbędnej gadaniny.

Świąteczna kampania Tyskiego to kontynuacja ubiegłorocznych działań, które przypadły do gustu miłośnikom piwa. Jednak tym razem, na potrzeby zimowej akcji przygotowano ponad 30 różnych etykiet, z których można stworzyć mnóstwo zaskakujących kombinacji.

I tak, razem z Tyskim możemy życzyć „Kumplowi – masy i rzeźby”, „Życzliwej teściowej – radości i zdrowia”, a „Mężowi – cierpliwości i uśmiechu”. Dodatkowo na Śląsku, skąd Tyskie się wywodzi, dostępne są etykiety pisane gwarą.

d41cuoe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41cuoe