Start \ Sensacje \ Historia

RSS

Najwięksi ludożercy wszech czasów

dodane 2010-12-02 (13:51)
Najwięksi  ludożercy wszech czasów

Najwięksi ludożercy wszech czasów

Ile ofiar na swoim koncie mają najsłynniejsi seryjni mordercy ze świata zwierząt?

Na portalu "Listverse" pojawiło się bardzo ciekawe zestawienie najbardziej śmiercionośnych ludojadów w historii. Bo choć owszem, zwierzęta rzadko z premedytacją zasadzają się na człowieka, zdarzają się i niechlubne wyjątki od tej reguły - łowcy, którym ludzkie mięso zasmakowało do tego stopnia, że uzależnili się od jego smaku.

W poniższym rankingu będziecie mieli okazję zapoznać się z najwytrawniejszymi mordercami ludzi, jacy stąpali po globie. Co ciekawe, niektórymi z nich kierowały jakże ludzkie motywy, jak chociażby zemsta. Innych, w tym i tych najgroźniejszych, stworzył właśnie człowiek... w jaki sposób?

Wokół niektórych z prezentowanych tu czworonożnych morderców narosły niesamowite legendy, zaś losy garstki z nich zostały nawet sportretowane przez speców z hollywoodzkiej fabryki snów. Ale prawdziwie okrutnymi katami byli ci, o których mało kto z Was słyszał, a których imiona - w niektórych rejonach świata - do dziś budzą respekt...

CZYTAJ TAKŻE:

Zabójcze zdolności zwierząt

Polub facet.wp.pl na Facebooku

Oceń
tak 2 100,00%
nie 0 0,00%

Opinie (3)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~rosmikPL 2014-12-17 (19:55) 1 rok 1 miesiąc 22 dni 14 godzin i 46 minut temu

Już od razu ludożercy. Ludzie są gorsi. W porównaniu ile ludzie upolowali np. tygrysów do tylu ile upolowały tygrysy ludzi ludzie będą gorsi. W świecie zwierząt nie ma ludzi i "nieludzi". Największymi zabójcami świata zwierząt są homo sapiens i już nic tego nie zmieni.

odpowiedz

2
1
~zwierzętaMÓJświat 2010-12-02 (18:43) 5 lat 2 miesiące 6 dni 15 godzin i 58 minut temu

Pomyślcie trochę, potem piszczie !!
Zwierzęta nie atakują bez powodu.. Ludzien na pewno coś im zrobili i zwierzęta się mściły lub walczyły o przetrwanie.. Ludzie straszą, polują na zwierzęta i myślą, że nie będą atakować.. U zwierząt tak jak u ludzi skrzywdzisz jedno z rodziny pójdzie reszta.. Choć muszę stwierdzić, że u zwierząt "więzi rodzinne" są ściślejsze.. Nie krzywdzcie tych zwierząt a na pewno one wam nic nie zrobią.. Miałam kiedyś styczność z dzikim tygrysem.. I jakoś nic mi nie zrobił.. Ludzie myślą, że jak zniszczą terytorium tych zwierząt, to one nie zatakują z powodu głodu.. Najpierw się dowiedźcie co było przyczyną.. (Choć na pewno uznacie, że te zwierzęta są dzikie..(nie zgadzam się z tym..))

odpowiedz

2
1
~Ann3 2010-12-02 (17:19) 5 lat 2 miesiące 6 dni 17 godzin i 22 minuty temu

Tygrysy
Powiem wam coś więcej na temat tygrysów . Bo widze , że wiele z was nie wiem , co tak naprawdę i jak te zwierzęta mają się do ludzi . Otóż nie jest tak , że tygrys zabija człowieka , or razu bez ostrzeżenia . To człowiek ponosi winę . Dlatego , że tygrysy są bardzo terytorialne , żyją na ogromnych terenach wybranych przez siebie . To człowiek wchodzi na ich terytorium . Zaczyna się osiedlać , zakładać wsie osady . I jeszcze kiedy zauważy tygrysa na swojej drodze , zaczyna go płoszyć , próbuje zabić . Wiadomo , że człowiek ma nikłe szanse na przeżycie . jeżeli nie ma odpowiedniej broni .. po za tym tygrys jest gatunkiem wielkich kotów który jest jednym z najbardziej zagrożonych wyginięciem . Więc zabijając tygrysa popełnia się straszne wykroczenie . Ale mniejsza o to . Tygrys zabija człowieka ze względu na swoje młode , np karmiąca matka . W czasie godów są też niebezpieczne. i przede wszystkim dlatego tak duzo osób zabijają , ponieważ człowiek jak już mówiłam wkracza na ich tereny . A nikt nie lubi intruzów . Wiadomo ; ) po za tym dużo ludzi nie zna zachowania tych wspaniałych zwierząt . Trzeba wiedzieć , znać ich mowę ciała ,. Gesty . Uwierzcie mi , że każde zwierze najpierw ostrzega swojego gościa . Jeżeli człowiek nie zna ich mowy , to już się nic z tym nie zrobi . po za tym ludzie niszczą naturane środowisko tych zwierząt . pozbawiając je ich głównego pożywienia . Więc tygrysy są zmuszone polować na ludzi . nic w tym dziwnego . Żeby żyć trzeba jeść . Nie ma co się dziwić ;))

odpowiedz

akceptuję regulamin