Trwa ładowanie...
26-05-2008 13:58

5 seksualnych gier

5 seksualnych gierŹródło: Jupiterimages
d3orecv
d3orecv

Każdy pamięta początki damsko-męskich fascynacji. Grę w butelkę, chowanie się w szafie czy zabawę w doktora. Takie przejawy zainteresowania płcią przeciwną to rzecz popularna głównie wśród nastolatków.
Wraz z wkroczeniem w poważny związek, współczynnik dorosłości w każdym z nas, wyraźnie wzrasta. Zwykle ten fakt przeszkadza mężczyznom i kobietom w uczestniczeniu w podobnych inicjatywach, nie pamiętają jednak jak dzięki takim podchodom wzrastał im poziom adrenaliny.

Jak pisaliśmy w "Sypialnianym teatrzyku" – „Monotonia w sypialni to najczęstszy powód spięć i zdrad w związkach…”. Nie wolno doprowadzić do tego, by wasza partnerka znudziła się ciągle powtarzaną scenerią i rutyną.

W tym artykule przedstawiamy kolejny pomysł na rozbudzenie uczuć w sypialni. Czemu nie podkręcić nieco „nastoletnich gier” i dopasować do wieku i doświadczenia zainteresowanych? Na początku, takie podchody mogą się wam wydać niepotrzebne, jednak z odrobiną cierpliwości dostrzeżecie w nich tę „zakazaną iskierkę”, którą kiedyś czuliście czytaj więcej...

(czonsn)

* Tego nie wiesz o piersiach! Tego nie wiesz o piersiach!*

* Pies na viagrę Pies na viagrę*

d3orecv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3orecv