Trwa ładowanie...

5 ważnych pytań, których boisz się zadać na pierwszej randce

5 ważnych pytań, których boisz się zadać na pierwszej randceŹródło: Jupiterimages
dfbwrdu
dfbwrdu

Pierwsze wspólne wyjście ma na celu zgromadzić jak najwięcej informacji o drugiej osobie. Czy ma podobne zainteresowania, czy się rozumiecie, czy jesteście kompatybilni? Niestety, ten wywiad ma swoje ograniczenia - nie można przecież przeskakiwać z kwestii ogólnych na grunty bardzo osobiste. A szkoda, bo to zdecydowanie ułatwiłoby sprawę i oszczędziło sporo cennego czasu...

Owe luki w kwestionariuszu spowodowane są dobrym wychowaniem, moralnością, czy też - a może przede wszystkim - instynktem samozachowawczym. Niektórych pytań po prostu nie opłaca się zadawać, ponieważ odpowiedź mogłaby przybrać formę niewerbalną, jak chociażby czerwonego odcisku dłoni na Twoim policzku, czy drinka wylanego na twarz.

I z jednej strony nie ma się co dziwić, w końcu każdy ma swoją sferę osobistą, do której obcy (a tym jesteśmy na pierwszych randkach) nie mają wstępu. Ale czy decydując się już na spotkanie, powinniśmy bawić się w te archaiczne konwenanse?

O TO JĄ NIE SPYTASZ, CHOCIAŻ CHCESZ ZNAĆ ODPOWIEDŹ >>**

Każdy z nas szuka określonego typu osoby, ze specyficznymi przywarami i o w miarę sprecyzowanym charakterze - tyczy się to zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

dfbwrdu

Czy wobec tego nie byłoby o stokroć łatwiej pytać - już na pierwszym spotkaniu - o cokolwiek, co ślina na język przyniesie, nie bacząc jak bardzo osobiste są nasze dociekania? W ten sposób, już po jednej kolacji, z góry wiedzielibyśmy jak bardzo osoba po przeciwnej stronie stolika bliska jest wzorcowi, którego szukamy.

Tym samym dałoby się uniknąć kilku tygodni przykrych niespodzianek, łudzenia się i zwodzenia tego drugiego, a potem krępującej rozmowy pod znakiem "to nie zupełnie to, czego się spodziewałem."

Zapraszamy do galerii, w której umieściliśmy pięć pytań, które choć brzmią niekiedy co najmniej dziwnie, niedorzecznie czy odstraszająco, to jednak z punktu logiki są jak najbardziej uzasadnione, a tym samym, winny wejść do kanonu rozmów na pierwszych randkach czytaj więcej

dfbwrdu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfbwrdu