Trwa ładowanie...
modelka
29-06-2012 11:46

Ania Bałon - rok po programie „Top Model”

Ania Bałon - rok po programie „Top Model”
dphjb3z

* Annę Bałon spotykamy w trakcie sesji zdjęciowej na warszawskim Nowym Świecie. Praca idzie pełną parą. Z boku możemy podejrzeć, jak modelka swoim drapieżnym spojrzeniem próbuje pożreć fotografa a już za chwilę zalotnie spogląda znad długich rzęs w stronę aparatu.*

Jej twarz jest pełna emocji: raz gniewna, raz słodka, niebezpieczna jak granat a za chwile potulna jak baranek. A jaka jest gdy fotograf mówi: „koniec” i gasną światła studyjnych lamp?

[

]( http://facet.wp.pl/ania-balon-rok-po-programie-bdquo-top-model-rdquo-6002205721494145g )

dphjb3z

Wp.pl: Gdzie blisko rok po programie „Top Model” jest Ania Bałon?

Anna Bałon:Tuż po zakończeniu programu przeprowadziłam się z Opola do Warszawy. Powód? Tutaj czekały na mnie zaproszenia do uczestnictwa w wielu interesujących projektach z których nie mogłam nie skorzystać.

Jednak jakiś czas temu zdecydowałam o chwilowej przerwie w pracy modelki i poświęceniu się przygotowaniom do matury. Udział w programie uniemożliwił mi przez kilka miesięcy uczestniczenie w lekcjach, dlatego musiałam nadrobić zaległości i przygotować się do egzaminów. Z wyników ustnych matur jestem bardzo zadowolona. Nieskromnie powiem, że język polski zdałam na 80%, angielski na 90%. Wyniki pisemnych egzaminów będą lada chwila, ale czuję, że dobrze mi poszło.

dphjb3z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dphjb3z