Trwa ładowanie...
07-03-2007 12:14

Błędy popełniane podczas seksu - II odsłona

Błędy popełniane podczas seksu - II odsłona
dqsr1xq
dqsr1xq

Temat o błędach popełnianych przez mężczyzn, jest chyba niewyczerpalny. Coraz częściej sprawdza się reguła „im mniej mówisz, tym więcej działasz”. Męska część społeczności lubi chwalić się licznymi podbojami, które nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości. Ulubionym tematem podczas picia piwa, jest seks i rozmowa o tym, jak to się robi. Faceci są uparci i niestety pewnych rzeczy nie chcą zrozumieć. Pokazujemy po raz kolejny błędy, które są niedopuszczalne w kontaktach damsko-męskich. Szczerze zachęcamy do zapoznania się z nimi, a następnie do procesu eliminowania ich z życia.

1.Idą szybko do intymnych miejsc
Musisz się wykazać większą inicjatywą, zanim zrobisz to, o czym myślisz od samego początku. Kobieta musi być gotowa na doznanie większych przyjemności. Pamiętaj, że w momencie, kiedy ty będziesz już gotowy, ona może odmówić ci dostępu. Nie wystarczy kilka minut, bezuczuciowego całowania, żeby zostać przez nią zaproszonym do łóżka

2.Myślisz, że zostawiona przez ciebie malinka będzie o tobie dobrze świadczyła?
Kobiety się bardzo irytują, jeśli wpijasz się w ich szyję. Jest to z pewnością oznaka początkującego, lub nieletniego kochanka. Jeśli masz więcej niż szesnaście lat, nie próbuj takich akcji, bo ich efekt będzie raczej kiepski.

3.Mężczyźni nie golą się przed stosunkiem
Niestety, ale szorstka broda nie jest zbyt przyjemna. W szczególności wtedy, kiedy ocierasz swoją partnerkę w momencie całowania. Zapewne sprawisz jej wiele bólu i zniechęcisz do kolejnego zbliżenia

dqsr1xq

4.Stukają penisem dookoła pochwy, szukając miejsca, aby go włożyć
Kobiety po prostu tego nienawidzą. Jeśli faktycznie masz kłopot, aby znaleźć wejście, poproś ją o pomoc. Możesz być pewien, że nawet nie będzie się zastanawiała dlaczego tak powiedziałeś i szybko to zrobi.

dqsr1xq

Prawda o kobietach, czyli jak zrozumieć płeć przeciwną? 5.Nie „pchaj” zbyt mocno
Oczywiście to bardzo dobrze, jeżeli mężczyźni są hojnie obdarzeni przez naturę. Trzeba uzmysłowić sobie jednak, że kobieta może mieć „krótką” pochwę i jeśli pchasz zbyt mocno, może to się nawet skończyć zerwaniem szyjki macicy. To niewyobrażalny ból dla twojej partnerki.

6.Obrażają się, kiedy ona odmawia stosunku oralnego
Kobiety nie muszą lubić tego, co tobie sprawia przyjemność. Na początku można przekonywać ją do pewnych czynności, ale jeżeli w późniejszym czasie, sama nie będzie się garnęła do tego, nie bądź nachalny. Można nakłonić ją to zrobienia ci oralnej przyjemności pod prysznicem lub w wannie. Czy wiesz, że smak lub zapach może być nieprzyjemny?

7.Dochodzą zdecydowanie za szybko
Chociaż czasami to nie twoja wina, to i tak nie wpływa to dobrze na twoją reputację. Najlepiej, tuż przed stosunkiem wprawić kobietę w stan uniesienia. Gra wstępna powinna trochę rozwiązać problem. Przygotuj się do niej, a następnie bądź pewny swoich możliwości podczas seksu, żebyś doprowadził ją do orgazmu.

dqsr1xq

8.Nakłaniania do seksu oralnego, nawet jeśli ona tego nie lubi
Oj, to głupie posunięcie, a zarazem bardzo ryzykowne, ponieważ twoja pani może szybciej wykopać cię z łóżka, niż do niego wszedłeś. To tak, jakbyś nie chciał wypić czegoś ohydnego, a ktoś zmuszałby cię pomimo wszystko. Przecież zawsze można powiedzieć coś w stylu „kochanie pamiętaj, że jest coś, co sprawi mi dodatkową przyjemność”.

9.Podczas seksu oralnego przyciskasz jej głowę i kierujesz jak samochodem
Gdy kobieta zdecydowała się na taki rodzaj miłości, nie próbuj jej udusić. Oczywiście są też takie panie, którym to sprawia przyjemność, ale gwarantujemy, że jest to znikomy procent. Trzymaj ręce z dala od jej głowy, chyba, że chcesz jej poprawić włosy.

10.Kończą w ustach partnerki
Przypadkowy wystrzał jest niedopuszczalny. Smak i zapach twojego nasienia jest czymś przyswajalnym przez kobietę, ale tylko wtedy, kiedy sama tego chce. Ten moment, może zniechęcić ją do tego rodzaju przyjemności. Na początku zaznacz, że zdążysz wyjąć i dokończysz ręką.

dqsr1xq

Prawda o kobietach, czyli jak zrozumieć płeć przeciwną? 11.Druga kobieta w łóżku, to zły pomysł
I znowu sprawa bardzo delikatna. Trójkąty mogą być mile widziane, ale nie zawsze. Kobiety są zwyczajnie zazdrosne i nie lubią konkurencji. Pamiętaj, że może mieć ochotę na drugiego mężczyznę, a to nie będzie dla ciebie takie kolorowe.

dqsr1xq

12.Wsuwają penisa analnie, niby przez przypadek
Filmy porno nie muszą mieć odzwierciedlenia w waszych zabawach erotycznych. Chociaż istnieją filmy z serii „max hardcore anal sex” to życie pokazuje trochę inaczej. Jest to coś, czego powinno się spróbować, ale tylko, jeśli razem tego chcecie. Jeżeli zrobisz to „przypadkiem” nie będzie to dla niej miłe, a na pewno bardzo krępujące.

13.Zawsze robią tak samo
To tak jakbyś codziennie chodził w tym samym ubraniu. Każda zmiana jest dobra, a w szczególności w sprawach łóżkowych. Nie bój się próbować i włóż w to trochę wysiłku. Ponadto, warto wiedzieć, że każda nowa pozycja inaczej oddziaływuje na penisa i pochwę.

14.Wytrysk w niej, bez pozwolenia
Każdy facet ma ochotę, aby wystrzelić na jej piersi, brzuch lub nawet skończyć w środku. Wszystko ok, ale byłoby mile widziane jakbyś umiejętnie ją o to zapytał. Najgorsze dla niej jest to, że się później cała lepi i musi szybko się wykąpać.

dqsr1xq

15.Nie myją się po seksie
Panowie, to mały apel to większości z was. Bierzcie prysznic po skończonym stosunku. Będzie to szalenie mile widziane w oczach twojej partnerki. Możecie to zrobić razem. Zaoferuj jej pachnący ręcznik, aby mogła wytrzeć nim ciało.

16.Rozbierają się nieelegancko
Kobiety przywiązują uwagę do szczegółów. Facet w samych skarpetkach i majtkach, to bardzo komiczny widok. Rozbieraj się starannie, ponieważ to także wzbudza kobiece zmysły. Niektórym może to się wydać wręcz śmieszne, ale przyjmijmy, że tak musi być.

źródło:
Rod Phillips - Fifty Mistakes Men Make When Having Sex

dqsr1xq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqsr1xq