Ciekawostki
07-09-2007 (14:38)

Co robi kobieta, gdy podoba jej się mężczyzna?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co robi kobieta, gdy podoba jej się mężczyzna?
(Jupiterimages)

Co robi mężczyzna, gdy spodoba mu się kobieta? Stara się okazać jej zainteresowanie. Co robi kobieta, gdy podoba jej się mężczyzna? Stara się żeby nikt tego nie zauważył. Podpowiemy ci jak sprawdzić ile dla niej znaczysz. Oto parę znaków, dzięki którym możesz poznać, że jest tobą zainteresowana.

Bardzo istotna jest mowa ciała. Z niej możesz wyczytać niemal wszystko. Zazwyczaj gesty są zupełnie nieświadome. Tym bardziej odsłaniają prawdziwe intencje. Odgarnianie włosów, odsłanianie szyi i przechylanie głowy na bok sygnalizuje uległość i poddanie. Kobieta odsłania delikatną szyję i kark. Wszystko to robią w sposób jak najbardziej naturalny, niemal mechaniczny. Lekkie pochylenie głowy ku tobie oznacza przychylność.

**KOBIETY SĄ SPRYTNE, ALE MOŻNA JE ODKRYĆ >>**
Zainteresowana tobą kobieta szuka bezpośredniego kontaktu. Jeśli staje blisko ciebie, na wyciągnięcie ręki, możesz to brać za dobry znak. Tak samo, jeśli podczas rozmowy z tobą lekko oblizuję lub rozchyla wargi, albo nakłada szminkę. Gestami tymi chce cię zachęcić, do wyobrażenia sobie innych partii jej ciała. Następną oznaką kokieterii, może być założenie nogi na nogę i rytmiczne poruszanie stopą (np. w seksownych butach).

Zobacz również

** Zdrada i jej konsekwencje (średniowiecze)**

** Niemoralna propozycja**

** Czy małżeństwo z wpadki może być udane?**

** Co różni mężczyznę od kobiety**

** W poszukiwaniu kobiety idealnej**

Polub WP Facet
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.