Trwa ładowanie...
dl8sb2y

Co sobie powiększyć po trzydziestce?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co sobie powiększyć po trzydziestce?
(Jupiterimages)
dl8sb2y

Męskim okiem

* Do niedawna tego typu zabiegi były wyłącznie domeną pań. Czasy się jednak zmieniają i dziś również mężczyźni poddają się podobnym operacjom. Włoskie Stowarzyszenie Chirurgii Plastycznej informuje, że coraz więcej mężczyzn powiększa sobie usta botoksem.*

Czyżby na naszych oczach zmieniał się kanon męskiej urody? Wygląda na to że i owszem. Przynajmniej we Włoszech, bo to właśnie stamtąd pochodzą wyniki statystyczne, według których liczba mężczyzn decydujących się na taki zabieg wzrosła ostatnio o ponad 40 procent.

dl8sb2y

METROSEKSUALNY= NORMALNY?>>

Czemu mężczyźni powiększają sobie usta? Doktor Patrizia Gilardino, która przeprowadza tego typu zabiegi jest zdania, że mężczyźni zgłaszają się do niej chcąc by ich usta stały się bardziej „uwodzicielskie”. Jeszcze kilka lat temu podobny pomysł byłby nie do pomyślenia – wówczas wstrzykiwanie botoksu w wargi było zabiegiem, na który decydowały się wyłącznie kobiety.

Kto powiększa sobie usta najczęściej? Na zabieg wykonywany przez chirurga plastycznego decydują się przede wszystkim panowie pomiędzy trzydziestym a pięćdziesiątym rokiem życia.

]( http://jegoego.pl/ ){:external} To właśnie w tym przedziale wiekowym zaczynają oni martwić się niezbyt dobrym stanem swych warg, które nie tylko nadgryzł ząb czasu, ale zniszczyły czynniki zewnętrzne takie jak palenie papierosów, czy opalanie na solarium.

dl8sb2y

Niestety agencje podając tę informację nie uzupełniły jej o dane statystyczne mówiące o tym, jak dużym odsetkiem wszystkich męskich zabiegów chirurgicznych jest właśnie plastyka warg.

METROSEKSUALNY= NORMALNY?>>

A szkoda, bo mogłoby to pokazać, czy wśród mężczyzn więcej jest takich, którzy w ramach kryzysu wieku średniego powiększają sobie wargi, czy inny ważny i zdecydowanie bardziej męski organ.

No cóż - czytając włoskie dane statystyczne szczerze cieszymy się, że pytanie „co sobie powiększyć po trzydziestce?” kompletnie nas nie dotyczy. Natura na szczęście obdarzyła nas ze wszech stron właściwymi wymiarami. I cale szczęście, bo idealny wygląd to jedno, a lęk przed igłą i samym zastrzykiem – to coś zupełnie innego.

dl8sb2y

_ (menonwaves)_

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

dl8sb2y

Podziel się opinią

Share
dl8sb2y
dl8sb2y