Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
fitness
08-06-2017 08:19

Dieta, trening i efekty – profesjonalne plany z Fabryką Siły

Chciałbyś mieć większe mięśnie? Patrzysz z zazdrością na mężczyzn na siłowni, którzy mogą się pochwalić sporymi bicepsami i idealnym sześciopakiem na brzuchu? A może nim zbudujesz tkankę mięśniową, musisz najpierw zrzucić nadprogramowe kilogramy i nie wiesz, jak się za to zabrać?

Dieta, trening i efekty – profesjonalne plany z Fabryką SiłyŹródło: Materiały prasowe
d2umhla
d2umhla

Bez względu na to, jak wyglądają twoje cele i możliwości (finansowe, czasowe, kondycyjne itp.), najlepiej nie starać się w pojedynkę – możesz łatwo popełnić błąd, stracić motywację, wybrać złą dietę, w niewłaściwy sposób dobrać ćwiczenia albo niewłaściwie je wykonywać… Jeśli naprawdę zależy ci na pożądanym efekcie, powinieneś rozpocząć współpracę z profesjonalistami, którzy stworzą dla ciebie indywidualny program, biorąc pod uwagę mnóstwo czynników – w ten sposób o wiele łatwiej osiągniesz swoje cele. Fabryka Siły dysponuje bardzo rozbudowaną kadrą – współpracujemy przy tym tylko z najlepszymi! Nasi trenerzy, dietetycy i fizjoterapeuci konsultują się między sobą, by cały proces był skuteczny oraz bezpieczny. Z Fabryką Siły możesz więcej! Wystarczy, że się do nas zgłosisz. Co dokładnie możemy ci zaoferować?

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Możemy się pochwalić licznymi sukcesami naszych podopiecznych – wielu z nich znacznie schudło w krótkim czasie albo w niedługim okresie doskonale wyrzeźbiło swoją sylwetkę. Są i tacy, którzy nadal walczą, ponieważ ich cele są dalekosiężne – a wszyscy klienci ustalają je samodzielnie na początku swojej współpracy z nami! Poznaj historię niektórych naszych klientów – na przykład Remka:

Nasi podopieczni cały czas trenują, by spełnić swoje marzenia. Jest to dużo łatwiejsze, gdy otrzymują profesjonalne wsparcie i stały nadzór grupy ekspertów. W Fabryce Siły dokładamy wszelkich starań, by odpowiadać na pytania klientów i wyjaśniać ich wątpliwości. Kontakt z ekspertami jest prosty i nieograniczony, więc wszystko odbywa się na bieżąco. Jeśli tylko postanowisz się do nas zgłosić, otrzymasz dostęp do swojego indywidualnego Panelu Użytkownika, a w ten sposób także do opracowanej specjalnie dla ciebie diety lub planu treningowego. Fabryka Siły kompleksowo zajmuje się swoimi klientami – ustalając plan działania, którego można się ściśle trzymać i pomagając także w takich kwestiach jak odpowiednia, wspomagająca suplementacja. Kuba trenuje dopiero od 6 miesięcy, a już ma świetną sylwetkę, której wielu może mu zazdrościć. Michał jeszcze 3 miesiące temu nie miał żadnych widocznych mięśni – teraz są dobrze wyeksponowane zarówno na rękach, jak i na brzuchu. Irek wyrzeźbił imponującą tkankę mięśniową, chociaż trenuje dopiero od 4 miesięcy. Jakie efekty ty uzyskasz? I ile czasu ci to zajmie?

Sposób na sukces – indywidualne podejście!

Najlepszym sposobem osiągnięcia celu – polepszenia swojego wyglądu i wzmocnienia pewności siebie – jest dokładne dopasowanie sposobu działania do konkretnego problemu. Dokładamy wszelkich starań, żeby wysiłek naszych klientów nie poszedł na marne – trzeba go jednak wkładać w odpowiednie działania, dostosowane do konkretnego przypadku. Możemy cię więc zapewnić, że Fabryka Siły – na podstawie pogłębionego wywiadu na temat twoich upodobań, możliwości i potrzeb – opracuje dla ciebie plan treningu i odżywiania (albo tylko ćwiczeń, albo jedynie odżywiania – do wyboru są bowiem również oddzielne opcje). Pierwszym, co musisz zrobić, jest zgłoszenie się do nas – wybranie opcji, która jest dla ciebie szczególnie interesująca. Dostępne warianty znajdziesz tutaj: http://www.fabrykasily.pl/plany_treningowe.

d2umhla

Jak widać, możesz wykupić abonament na 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy lub całe 12 miesięcy. Wiele osób wybiera tą pierwszą opcję, by wypróbować współpracę z Fabryką Siły – później zaś zostają na dłużej, by osiągać kolejne postawione sobie cele. Oczywiście im dłużej zamierzasz z nami współpracować, tym mniej płacisz za każdy miesiąc. Najbardziej opłacalna jest też wersja łącząca w sobie dietę oraz plan treningowy. Dlaczego? Ponieważ bez właściwego odżywiania ćwiczenia mogą okazać się nieskuteczne. Natomiast sama dieta pomoże z pewnością schudnąć, ale już ładne wyrzeźbienie ciała zależy od właściwie dobranych i wykonywanych ćwiczeń. Wszystko można wspomóc suplementacją – jednak plan tejże oferujemy wszystkim swoim klientom zupełnie ZA DARMO!

Kiedy już zdecydujesz się do nas zgłosić, musisz odpowiedzieć na szereg pytań – w ankiecie, która pomoże naszym specjalistom ustalić indywidualny plan postępowania w twoim przypadku. Ankieta (lub ankiety, jeśli zdecydowałeś się na opcję dieta + plan treningowy) jest bardzo obszerna i w zależności od celu, jaki wybrałeś, składa się z kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu pytań. Dzięki temu jednak jesteśmy w stanie poznać szczegółowo twoje nawyki, preferencje dotyczące liczby posiłków oraz ich składników (na przykład czego nie lubisz, czego nie możesz jeść), stopień różnorodności posiłków, jaki by ci odpowiadał, a także możliwości finansowe – to znaczy ile mógłbyś przeznaczać miesięcznie na pożywienie. Pytania dotyczą też treningów – kondycji, kontuzji, jakie przeszedłeś, godzin, w jakich możesz trenować, czasu, który możesz przeznaczyć na ćwiczenia, a nawet tego, jakim sprzętem dysponujesz. Jednym słowem: przed opracowaniem planu dla ciebie przeprowadzony zostaje wywiad treningowo-dietetyczny, który możesz wzbogacić o dodatkowe informacje, a także o zdjęcie sylwetki. Dysponujemy naprawdę rozbudowaną i wysoko wyspecjalizowaną kadrą ekspertów, którzy będą w stanie dostosować te informacje do celów, które sobie wyznaczyłeś, a także Twoich możliwości.

Najlepsza dieta dla ciebie (i twojej partnerki)

Dopasowując dietę do ciebie, nasi specjaliści uwzględniają twoje upodobania kulinarne, indywidualne potrzeby i czynniki (na przykład związane z alergią pokarmową)
, jak też możliwości czasowe. Możesz sam ustalić, jaki stopień trudności przygotowywania posiłków cię interesuje (mogą być również te łatwe i szybkie), a jeśli któraś z naszych propozycji nie będzie ci odpowiadać, możesz poprosić o wymianę dania na inne. Nasi dietetycy opracowują kompleksowy plan żywienia, podają liczbę posiłków, czas, w którym należy je spożywać, ilość poszczególnych składników i sposób przygotowywania potraw. Co istotne, podajemy też listę zakupów z uwzględnieniem liczby produktów czy ich gramatury. Dzięki liście nie będziesz zagubiony w sklepie, zakupy zrobisz z wyprzedzeniem i nie będziesz kupował zbyt dużo – a więc będzie to oszczędność również pieniężna!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Co więcej, lista – tak jak sama dieta, zawarta w Panelu Użytkownika – dostępna jest na różnych urządzeniach mobilnych. Tak naprawdę masz do niej dostęp zawsze, kiedy tylko tego potrzebujesz. Co jeszcze ciekawsze, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych klientów, którzy żyją w związku, opracowujemy plan żywieniowy dla pary! Wystarczy, że Twoja partnerka również wypełni ankietę – powstaną plany dietetyczne dla dwóch osób z uwzględnieniem drobnych różnic takich jak kaloryczność posiłków czy indywidualne upodobania. W ten sposób ułatwiamy wam życie – wiadomo przecież, że żyjąc we dwoje, łatwiej szykować posiłek zbiorczo zamiast indywidualnie.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Spersonalizowany plan treningowy

Plan treningowy to podstawa – jeśli będzie właściwie rozpisany, w niedługim czasie będziesz w stanie zauważyć pierwsze efekty. A to doskonała motywacja do dalszej pracy nad sobą! W Fabryce Siły trening jest indywidualnie dostosowany do każdego z naszych klientów. Wszystkie ćwiczenia są też solidnie i przejrzyście przedstawione – dowiesz się, w jakiej kolejności i jak je wykonywać (pomocne są instruktażowe zdjęcia), w ilu seriach, po ile powtórzeń i z jakimi przerwami między seriami i ćwiczeniami. Jeśli z jakimś ćwiczeniem będziesz miał szczególny kłopot, zawsze możesz prosić o pomoc naszego eksperta – masz z nim stały i nielimitowany kontakt poprzez Panel Użytkownika. Możesz też zawsze wymienić jakieś ćwiczenie. Nasi eksperci zmodyfikują Twój plan, jeśli będziesz miał z czymś trudności!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Spersonalizowany plan treningowy pozwoli ci osiągnąć efekty, o jakich marzysz. Eksperci z Fabryki Siły zapewniają jednocześnie bezpieczeństwo – ćwiczenia nie będą zbytnim obciążeniem dla Twojego organizmu i będą tak rozłożone w czasie, by Twoje mięśnie zdążyły się odpowiednio zregenerować. Możesz też wybrać, gdzie chcesz ćwiczyć – w domu, czy może na siłowni? Jeśli nie masz możliwości, żeby chodzić na siłownię regularnie, wystarczy poinformować naszych specjalistów, jaki sprzęt masz w domu i na czym można bazować. A jeśli nie masz zbyt wiele i nie możesz nic dokupić? To nic złego! Fabryka Siły opracuje taki plan, który będzie oparty na dostępnym wyposażeniu – nawet jeśli to tylko mata i ciężarki!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Plan suplementacji całkowicie GRATIS!

Do każdego zamówienia dołączamy zupełnie za darmo plan suplementacji. Nie można ukrywać, że suplementy diety są doskonałym wspomaganiem w walce o lepszą sylwetkę, większe mięśnie, mniejszą ilość tkanki tłuszczowej itp. Ważne jest jednak wybieranie tych właściwych – które rzeczywiście są skuteczne – i odpowiednie ich zażywanie. Niektórzy stosują zbyt mało, inni zbyt dużo, a jeszcze inni mieszają kilka suplementów w tym samym czasie. A przecież w przypadku suplementów bardzo istotne jest szczegółowe trzymanie się wytycznych dopasowanych do danej osoby, ponieważ w przeciwnym wypadku preparat może albo nie zadziałać, albo przestać być bezpieczny. Fabryka Siły pomaga dopasować odpowiednie suplementy oraz ich ilość do konkretnych potrzeb. Rozplanowujemy też ich przyjmowanie (niektóre trzeba zażywać po treningu, inne przed pójściem spać itd.).

d2umhla

Jeśli już z jakichś korzystasz, wystarczy, że powiesz nam o tym – specjaliści z Fabryki Siły wezmą to pod uwagę i mogą również opracować plan na podstawie tych preparatów, które już posiadasz. Zgłaszając się więc do Fabryki Siły, zyskujesz pewność, że zarówno dieta, plan treningu, jak i plan suplementacji będą dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. A to pomaga osiągać wyznaczone przez ciebie cele! Pamiętaj, że o sukcesie firmy świadczy skuteczność – więc Fabryce Siły też zależy, byś spełnił swoje marzenia!

d2umhla
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2umhla