Trwa ładowanie...
du3ljt2

(Dmuchana) kobieta ratuje mu życie!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(Dmuchana) kobieta ratuje mu życie!
(Jupiterimages)
du3ljt2

Wyobraźcie sobie zdziwienie naocznego świadka, którego oczom ukazał się taki oto niecodzienny obrazek: mężczyzna wraz ze swoją partnerką wychodzą na balkon, po czym on przyciąga ją do siebie, całuje czule, a następnie wspólnie skaczą z szóstego piętra, sprzężeni w miłosnym uścisku...

Dziwne, romantyczne, prawie jak z Romea i Julii . Aż łza się w oku kręci. Jednak to nie koniec.

Idźmy dalej. Wyobraźcie sobie jak wielkie musiało być zdziwienie wspomnianego już naocznego świadka opisanej sceny, kiedy spostrzegł, że niedoszły samobójca przeżył, a dziewczyna okazała się... dmuchaną lalką.

du3ljt2

*TAKIE RZECZY TYLKO W CHINACH! >> ZDRADZIŁEŚ? UCIEKAJ PRZEZ OKNO!>> ROZWÓD PRZEZ ŁAKOCIE>> WYBUCHOWA MIŁOŚĆ>> *

"Widząc tego człowieka, jak kurczowo trzyma swoją partnerkę, podczas skoku, pomyślałem, że to jedno z tych tragicznych podwójnych samobójstw. Kiedy wylądowali usłyszałem głośny huk, zupełnie jakby pękła opona samochodowa..." - opowiada ów świadek tego niezwykłego wydarzenia. " Gdy podszedłem bliżej, zobaczyłem około pięćdziesięcioletniego mężczyznę leżącego na ziemi, jednak nie udało mi się dostrzec jego ukochanej, która skoczyła wraz z nim. Widziałem jedynie pukle kobiecych włosów i stertę damskich ubrań. Ten widok przeraził mnie na śmierć."

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

ZOBACZ TAKŻE: MIEJSCE DLA SAMOTNYCH!
<br / Pięćdziesięcioletni Yang, mieszkaniec Shanghaiu, był człowiekiem samotnym. Przed kilku laty zmarła mu żona, zaś jego jedyny syn wyprowadził się by podjąć nauki na studiach. Mężczyzna pozostał sam ze sobą, a jego życie stało się puste, pozbawione treści. W dodatku był coraz starszy i obawiał się, że wkrótce stanie się ciężarem dla swojego syna, do czego nie chciał dopuścić - to były główne powody, dla których Chińczyk postanowił odebrać sobie życie.

du3ljt2

TAKIE RZECZY TYLKO W CHINACH! >>

* ZDRADZIŁEŚ? UCIEKAJ PRZEZ OKNO!>> ROZWÓD PRZEZ ŁAKOCIE>> WYBUCHOWA MIŁOŚĆ>> *

Sąsiedzi o Yangu wyrażają się niezwykle pochlebnie. Twierdzą, że był zawsze uśmiechnięty i miły, choć niezbyt skory do rozmów. Decyzji o samobójstwie nie pochwalają, ale rozumieją dlaczego próbował. Nawet po całym wydarzeniu wypowiadają się o nim w pozytywny sposób, a co mówią o lalce? Jedna z sąsiadek skonstatowała "sądzę, że zabawy z lalką nie są niczym złym, a już na pewno lepsze to niż robienie czegoś niezbyt przyzwoitego (cokolwiek pani miała na myśli, przyp. red.)". Inna dodaje, "Stary Yang nie byłby złą partią, mówiłam mu żeby znalazł sobie kogoś nowego, ale nie chciał słuchać. Wydaje mi się, że miał jakieś problemy."

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

ZOBACZ TAKŻE: MIEJSCE DLA SAMOTNYCH!
<br / Owe problemy przeważyły w pierwszej połowie stycznia bieżącego roku. Wtedy to właśnie stary Yang postanowił skończyć ze sobą. Traf chciał, że jego wierna, dmuchana towarzyszka uratowała mu życie. Mężczyzna wylądował wprost na niej, dzięki czemu samobójcza próba zakończyła się jedynie kilkoma połamanymi żebrami. Niestety, lalka nie miała tyle szczęścia.

du3ljt2

TAKIE RZECZY TYLKO W CHINACH! >>

* ZDRADZIŁEŚ? UCIEKAJ PRZEZ OKNO!>> ROZWÓD PRZEZ ŁAKOCIE>> WYBUCHOWA MIŁOŚĆ>> *

W wywiadzie udzielonym wkrótce później, Yang, zdawał się nie doceniać tego prezentu od losu: "Chciałem umrzeć, ale mi się nie udało, zamiast tego stałem się pośmiewiskiem. Chyba już nigdy nie będę mógł spojrzeć ludziom w oczy." Jednak pozytywne wypowiedzi sąsiadów i wsparcie, jakiego mu udzielają sprawiły, że zdesperowany Chińczyk zaczął widzieć życie znowu w kolorowych barwach. Być może teraz wszystko odmieni się na lepsze. Sam Yang jest w tej kwestii optymistą, twierdzi, że już nigdy nie spróbuje czegoś tak głupiego...

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

ZOBACZ TAKŻE: MIEJSCE DLA SAMOTNYCH!

du3ljt2

Podziel się opinią

Share

du3ljt2

du3ljt2