Trwa ładowanie...

Dostała pigułkę gwałtu

Dostała pigułkę gwałtuŹródło: Ireneusz Kutrzuba/mw media
dhdgkk1
dhdgkk1

Narkotyk GHB, nazywany w Polsce „pigułką gwałtu” lub „śpiochem” to nie wymysł mediów. Przywędrował z USA, obecnie produkowany jest za naszą wschodnią granicą i przemycany. W jakich ilościach? Nikt nie wie. O skali zjawiska może świadczyć fakt, iż przed rokiem policja zatrzymała transport 50 tys. pigułek.

GHB jest groźny, do policji dość często docierają sygnały o gwałtach dokonanych po podaniu ofierze narkotyku.

Marta była mocno wkurzona na Janusza. Nie miała stałego chłopaka, a chciała się wybrać do nowej dyskoteki i to właśnie jej sąsiad, Janusz, przyjaciel od dzieciństwa obiecał jej towarzyszyć w najbliższy piątek. Kilka godzin przed umówionym spotkaniem zadzwonił jednak na komórkę i powiedział, że wyprawy nici, bo przyjeżdża jego dziewczyna i idą do znajomych. Marta zdecydowała, że wybierze się sama.

Za serwowanym w większości lokali techno nie przepadała, więc była mile zaskoczona rytmami disco w nowym klubie. Spotkała znajomych z uczelni, chwilę porozmawiali, ale tamci mieli swoje towarzystwo, więc znowu siedziała przy barze i sączyła piwo.

dhdgkk1

Gdy obok usiadło dwóch facetów koło trzydziestki najpierw się zirytowała. – Myślałam, że będą puszczać stałe teksty o „pięknej i samotnej”, ale okazali się całkiem mili – opowiada Marta. – Zamówili jeszcze jakieś piwo, bo mocniejszych alkoholi raczej unikam, porozmawialiśmy, z jednym zatańczyłam dwukrotnie i… dalej nic. Pustka czytaj więcej...

*Robin Hood XXI. wiekuRobin Hood XXI. wieku*

* Ucieczka z Alcatraz Ucieczka z Alcatraz*

dhdgkk1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhdgkk1