ycipk-2cuwx0

Galanteria skórzana. Nie noś cegły w portfelu. Łatwo go odchudzisz

Portfel to znak rozpoznawalny każdego mężczyzny. Wyciągasz go nie tylko w restauracji i sklepie, dlatego warto zadbać o to, by galanteria prezentowała się okazale. Pokaźne portfele z mnóstwem przegródek wychodzą z mody, teraz wszystko znajdziesz w wersji slim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Portfele slim są niezwykle małe
Portfele slim są niezwykle małe (Pixabay.com)
ycipk-2cuwx0

Cienkie portfele to doskonały przykład skórzanej galanterii, którą można zabrać ze sobą wszędzie. Zmieszczą się zarówno do kieszeni spodni, jak i na przykład do marynarki, czego nie można powiedzieć o modelach o tradycyjnej wielkości. Przed wyborem musisz jednak zrobić małe przygotowania.

Posortuj to, co masz w kieszeni

ycipk-2cuwx0

Większość rzeczy, które nosisz w portfelu to niepotrzebne bibeloty, których nie używałeś od bardzo długiego czasu. Stare paragony, które niemal całkowicie wyblakły, bilety sprzed kilku miesięcy czy karty lojalnościowe sklepów, w których byłeś tylko raz. Zanim więc dojdziesz do wniosku, że mały portfel nie spełni twoich oczekiwań, zrób mały rachunek sumienia. Spójrz krytycznym okiem na to, co znajdziesz w środku i odrzuć rzeczy, które nie są ci absolutnie potrzebne do codziennego funkcjonowania. Może się wtedy okazać, że portfel "uszczupli" się o połowę.

Niemniej jednak portfel i tak będzie prawdopodobnie wystawać ze spodni lub marynarki, a to będzie sprawiać wrażenie, jakbyś nosił ze sobą cegłę. Dlatego lepiej zaopatrzyć się w drobny portfel slim. Nie znajdziesz w nim zbędnych przegródek, suwaków i ozdobników, a jedynie wolną przestrzeń, która należy odpowiednio zagospodarować.

ycipk-2cuwx0

Portfel czy etui

Jeśli mimo tego nie chcesz rozstawać się z kartami lojalnościowymi, warto pomyśleć o dodatkowym etui, które możesz nosić w innej kieszeni, nie wybrzuszając ubrania. Poza licznymi przegródkami na karty, za grubość portfela odpowiada rozmiar kieszonki na monety.

Galanteria skórzana to uniwersalny materiał na prezent Pixabay.com
Podziel się
ycipk-2cuwx0

Obecnie wiele osób stara się rezygnować z noszenia przy sobie gotówki, polegając na płatnościach zbliżeniowych. Jeśli zostawienie bilonu w domu nie wchodzi w grę, zainwestuj w bilonówkę. Noszenie przy sobie kilkunastu złotych w drobnych monetach raczej nie jest konieczne.

Do wyboru masz wiele kształtów i krojów, jednak najważniejszym czynnikiem, który należy brać pod uwagę jest jakość materiałów użytych do produkcji. Wysokiej klasy skóra to w tym przypadku podstawa. Nie zniszczy się, jest odporna na skrajne temperatury i wilgoć. Zwróć również uwagę na jakość wykonania. Nawet doskonałej jakości skóra nie zda się na wiele, jeśli szwy będą się rozchodzić.

ycipk-2cuwx0

Co zrobić ze starym portfelem?

W żadnym wypadku nie musisz go wyrzucać ani odkładać na dno szuflady. Warto mieć miejsce, w którym będziesz przechowywać wszystkie niepotrzebne przedmioty, z których możesz później chcieć skorzystać. Dlatego stary portfel możesz zostawić w odpowiednim miejscu w domu i na bieżąco wymieniać znajdujące się w nim przedmioty z tymi podręcznymi. Dzięki temu unikniesz przetrząsania domu w poszukiwaniu karnetu na basen lub karty lojalnościowej do jednego ze sklepów.

ycipk-2cuwx0
ycipk-2cuwx0
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2cuwx0