Trwa ładowanie...
04-01-2017 16:41

Jak powinna wyglądać randka idealna?

Nie ma podręcznikowej definicji udanej randki, bo sama randka może wyglądać u każdego inaczej. Czasem jest to spacer, czasem kolacja, a czasem wspólna aktywność. O tym, jak wygląda idealne pierwsze wyjście pary z punktu widzenia kobiety i mężczyzny opowiedzieli Karolina Krauze – blogerka rozwiedziona.pl oraz Łukasz Podliński – bloger roku 2016 magazynu Men’s Health.

d3x6h48
d3x6h48

– Idealna randka, to po prostu randka z idealnym facetem – mówiła Karolina Krauze. Nieco inaczej widzi to Łukasz Podliński, który rozbawił prowadzących stwierdzeniem, że spotkanie takie powinno się zakończyć happy endem. – Ale chodzi mi tylko o to, że po spotkaniu obie strony są zadowolone i chcą się jeszcze spotkać. Randka się udała, było miło i bez krępujących sytuacji – dopowiedział szybko.

– Pójście na pierwszą randkę do restauracji to najgorsza z możliwych decyzji – zauważa także bloger. – Cały czas jemy, możemy się ubrudzić, coś może nam zostać na zębach i krępująca cisza musi się pojawić. Dużo lepszym pomysłem jest pójście na łyżwy czy jakaś inna forma aktywnego spędzenia wspólnie czasu – dodał Łukasz Podliński.

Z takim zdaniem nie mogła się zgodzić Karolina Krauze: – Z perspektywy kobiety to właśnie randki z aktywnościami fizycznymi są ryzykowne i zawsze myślimy, że ta kolacja czy spacer, czyli coś bardziej standardowego, byłyby bezpieczniejsze i przez to przyjemne. Dobrze jest móc sobie w jakiś sposób przygotować scenariusz takiego spotkania, a w przypadku, gdy zostaniemy zaskoczone wyjściem na łyżwy, jest to niemożliwe.

A czy powinniśmy udawać na pierwszej randce, przestawiać się w jak najlepszym świetle, nawet jeśli miałby to być obraz nieprawdziwy? O czy rozmawiać, a jakich tematów unikać? Czy powinni obdarzać się komplementami? I czym powinna zakończyć się randka? O tym wszystkim także dowiecie się z naszego materiału.

d3x6h48
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3x6h48